Twitter v poslednej dobe poriadne rozbehol s prinášaním funkcií, ktorými chce uľahčovať užívateľom prácu s mobilnou aplikáciou. Jedna z najpoužívanejších sociálnych sietí už čoskoro dovolí používateľom upravovať základné menu navigácie.

Prečítajte si tiež  Tínedžer hackol Twitter Applu, Elona Muska a ďalších. Teraz pôjde na 3 roky do väzenia

S touto informáciou vyrukoval aplikačný analytik Alessandro Paluzzi, ktorý sa so svojim objavom podelil vo svojom príspevku. Spoločnosť pracuje na funkcii, ktorá odomkne kustomizačné možnosti spodnej karty, kde sa nachádzajú prekliky na jednotlivé kategórie.

Navigačné menu momentálne zobrazuje ikoný kategórií Domov, Hľadať, Notifikácie a Správy. K nim by už čoskoro mali pribudnúť nové prvky, ktoré si budú užívatelia môcť presúvať a meniť podľa svojich preferencií. V aplikácii sa pravdepodobne dočkáme aj tabov so záložkami, profilov a monetizácie.

Twitter update

Funkcia je stále v štádiu vývoja a ako prví by sa jej mali dočkať majitelia zariadení so systémom iOS. Jej potenciálny príchod sa ale nemusí týkať všetkých užívateľov rovnako. Podľa zistení analytika je možné, že nové možnosti preferencií budú dostupné iba pre členov plateného predplatného Twitter Blue, ktoré stojí 2,99$.

Twitter zatiaľ oficiálne nepotvrdil príchod novej funkcie ani dátum, kedy by sme sa aktualizácie mohli dočkať. Ako ste na tom vy so sociálnou sieťou Twitter? Používate ju alebo dávate prednosť Facebooku alebo Instagramu, ktoré sú v našich končinách omnoho používanejšie? Podeľte sa s nami v komentároch pod článkom.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJTwitter
Tomáš Varga
Redaktor a autor obsahu na svetapple.sk, no hlavne veľký fanúšik firmy Apple a jej ideológie. Okrem noviniek z jablkového sveta patrí medzi moje záujmy aj videoherná sféra, hudba a cestovanie.