Už o pár hodín tu máme predstavenie nových Apple produktov, ktoré sa svetu ukážu počas dnešného Apple eventu. Jedným z očakávaných zariadení sú aj nové hodinky Apple Watch Series 7, ktoré by sme na konferencii mali vidieť. Ešte pred eventom sa ale dostávajú na povrch informácie o nových komplikáciách ciferníkov, ktoré boli odhalené v beta verzii systému watchOS 8.

Apple Watch watchOS 8

Okrem potvrdenia, že Apple Watch napokon dostanú väčší displej môžeme v úniku od vývojára Steva Mosera vidieť aj nové riešenie, s akým Apple pristúpilo k tvorbe komplikácií pre svoje ciferníky. V tweete, ktorý odhaľuje komplikáciu „modularXLMusic“ môžeme vidieť, že sa dočkáme možnosti väčšieho zobrazenia aplikácií na hlavnej ploche.

Apple Watch watchOS 8

O nových ciferníkoch, funkciách a ďalších vychytávkach, ktorými budú nové Apple Watch Series 7 disponovať, sa dozvieme už počas večerného eventu California Streaming. Nenechajte si ujsť všetky informácie o predstavených produktoch, ktoré vám sprostredkujeme v našich článkoch počas celého večera.

Prečítajte si tiež  Apple dnes predstaví iPhone 13: Kedy a kde sledovať event na Slovensku?

Na ktorý blížiaci sa produkt sa tešíte najviac? Podeľte sa s nami v sekcii komentárov a ostaňte s nami aj počas diania Apple konferencie, ktorá sa začne už o 19:00 nášho času.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -