Applu sa vôbec nedarí s utajením noviniek. Počas posledných dní sme zistili presné názvy iPhonu 12 a dnes ich potvrdil ďalší únik. Týka sa samolepiek pre originálne puzdra od cupertinského giganta.

iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max

Ako iste viete, Apple nepripravuje len smartfóny ale aj všetko potrebné príslušenstvo. Práve teraz je tá chvíľa, kedy sa dostáva do výroby, aby bolo v októbri dosť kusov pre potencionálnych záujemcov. Na prvej fotografii v našej galérii si môžete pozrieť samolepky, ktoré sa majú nachádzať na krabiciach od silikónových puzdier.

O záber sa s nami podelil leaker Duanrui1205 na svojom twitter účte. Samozrejme, že sa môže jednať o podvrh. Vypracovanie samolepiek ale pôsobí dôveryhodne, texty sú presné a únik súhlasí s predošlími informáciami. Na základe toho usudzujeme, že mu môžeme veriť aspoň na 70%.

Informácie hovoria o „iPhone 12 mini“, „iPhone 12 Pro“ a „iPhone 12 Pro Max“. Ako sami vidíte, chýba tu klasický „iPhone 12“. Vzhľadom ale na prvý menovaný model nepredpokladáme, že by sme ho označovali ináč (napríklad iPhone 12 Max, ako to bolo pôvodne medializované). Aktualizované: Prehliadli sme, že na nálepke pre 6,1″ verziu sa nachádza nápis „iPhone 12/12 Pro“. Obal bude teda univerzálny. Za upozornenie ďakujeme čitateľovi Mariánovi.

Slovíčko „mini“ pri základe ponuky nie je žiadnym prekvapením. Apple dnes predáva napríklad iPad mini alebo Mac mini. Tieto produkty sa v portfóliu výrobcu vyskytujú dlhé roky.

Čo sa týka predstavenia iPhonu 12, oficiálny dátum zatiaľ nie je známy. Viacero renomovaných portálov a leakerov uvádza, že novinky sa predvedú už 13. októbra. Predobjednávky majú byť spustené 16. októbra a samotný predaj 23. októbra. Nechajme sa prekvapiť, či sa to aj naplní. Na ktorý model sa najviac tešíte vy?

zdroj

Prečítajte si tiež  Apple vydalo iOS 10.2!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.