Apple Watch sú vo svete stále viac populárnym zariadením. Preto sa nemusíme čudovať tomu, že ich Apple chce stále “zveľaďovať“. Najbližšie by mali prísť na trh v červenej (PRODUCT) RED farbe. Informoval o tom francúzsky blog.

Apple by mohlo predstaviť Apple Watch Series 5 (PRODUCT) RED.

Tento rok bol pre spoločnosť Apple mimoriadne úspešným. Predstavila nové iPhony, MacBooky, iMac Pro či hodinky Apple Watch. Tie možno neprišli s veľkou medzigeneračnou obmenou, no na trhu patria stále medzi to najlepšie, čo si môžete zakúpiť.

Jablková spoločnosť ich produkuje v niekoľkých farebných variantoch a tiež materiálových prevedeniach. Ako sa ale ukazuje, čoskoro môže prísť ďalšia verzia. Konkrétne by mala byť červená. Server WatchGeneration informuje o tom, že sa objavili bližšie nešpecifikované informácie v databázach spoločnosti Apple.

Konkrétne by sa malo jednať o hliníkovú verziu. V červenej farbe bude pripomínať napríklad rám iPhonu 11 alebo telo iPodu Touch. Červená príde po boku šedej, striebornej a zlatej, ktoré sú pre hliníkový model aktuálne v ponuke.

- Reklama -

Podpora boja proti HIV/AIDS

Samozrejme pôjde o podporu projektu organizácii, ktorá už roky bojuje proti zákernému ochoreniu HIV/AIDS. Apple podporil organizáciu od roku 2006 sumou až na úrovni 220 miliónov amerických dolárov a pokračuje ďalej. Apple Watch Series 5 (PRODUCT) RED by mohli byť dostupné na jar budúceho roka. Vychádza to tak, že prídu po boku iPadu Pro či iPhonu SE 2. Konferencia by sa mohla konať niekedy koncom marca. V predaji by mali byť bezprostredne po nej.

Čo sa týka nás tak sa na túto novinku celkom tešíme. Ešte sa však neradujeme. Je to zatiaľ iba prvotná informácia a tá sa môže časom zmeniť alebo nemusí byť vôbec platná. Presne preto treba ešte počkať na iné úniky alebo vyjadrenia analytikov, ktorí sa môžu ku veci vyjadriť tiež.

Každopádne, mať červené hodinky Apple Watch Series 5 nemusí byť až taký nezmysel. Ľudia evidentne produkty z tejto edície milujú a často ich počas roka nakupujú. Máte doma niečo z Product (RED) edície? Napíšte nám do komentára, čo to konkrétne je. Je jedno či ide o zariadenie alebo len príslušenstvo ako obal a podobne. Všetko sa ráta. Ako môžete vidieť na obrázku nižšie, červená tomuto produktu jednoducho sekne. Navyše v príjemnom hliníkovom prevedení to môže byť celkom luxusná kombinácia…

Apple by mohlo predstaviť Apple Watch Series 5 (PRODUCT) RED.
Apple by mohlo predstaviť Apple Watch Series 5 (PRODUCT) RED.
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

2 KOMENTÁRE

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here