Pokiaľ si plánujete kúpiť nový Apple produkt a zároveň sa potrebujete zbaviť svojho súčasného smartfónu, tabletu alebo počítača, ponúka m:zone trade-in-program, ktorý predstavuje zaujímavú alternatívu, ktorá vám ušetrí čas.

Sami v redakcii sme tento program vyskúšali a máme s ním len dobré skúsenosti. Ak nepatríte medzi tých, ktorí chcú niečo fotiť, pridávať na inzertné portály a následne komunikovať s rôznymi špekulantmi, takto sa svojho starého zariadenia zbavíte už pri nákupe toho nového a jeho hodnota vám bude odpočítaná z celkovej účtovanej čiastky.

Najväčším bonusom je, že to celé trvá iba niekoľko minút a pokiaľ je váš (napríklad) starý smartfón vo vynikajúcom stave a máte k nemu originálnu nabíjačku bez poškodenia, jeho ohodnotenie môže byť veľmi zaujímavé.

Smartfóny a tablety nemusia byť iba od Apple

Hoci ste to možno nevedeli, v m:zone sa nešpecializuje iba na výkup smartfónov a tabletov od spoločnosti Apple. Priniesť sem môžete prakticky akékoľvek zariadenie od výrobcov Samsung, Huawei, Honor, Sony, Nokia a Xiaomi.

Minulý rok, pri kúpe červeného iPhonu 12, sme ako protihodnotu použili Sony Xperia XZ1 Compact. Tento smartfón nám ležal na stole niekoľko mesiacov, a za 110 € oň na inzertnom portáli Bazos.sk nik nejavil záujem. V m:zone si ho zobrali síce za cca 90 €, ale trvalo to 10 minút a my sme s tým nemali absolútne žiadne starosti. Za nás teda rozumná služba, ktorá vám ušetrí čas.

sony xperia xz1 compact
Zdroj: FoneArena.com

Spojiť to môžete aj so splátkami

No a najväčším benefitom je, že samotný obchod môžete spojiť aj s výhodným splátkovým programom. Ak vlastníte iPhone X 64 GB vo vynikajúcom stave, podľa tabuľky zaň získate v rámci trade-in-programu 271 €.

Splátky m:zone

Cena za iPhone 12 64 GB je štandardne 899,00 €, no v m:zone majú teraz akciu -6 % za 849,00 €.

Celková suma teda predstavuje 578,00 € s DPH a tú si môžete rozrátať na 20 mesačných splátok bez navýšenia, teda na 28,90 €/mesačne. Toto isté sa dá samozrejme spojiť aj s akýmkoľvek počítačom či tabletom.

Článok vznikol v spolupráci s našim partnerom, spoločnosťou m:zone. Ďakujeme za podporu!

Prečítajte si tiež  WWDC 2021 skrýva vtipný easter egg
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.