Spoločnosť Apple zverejnila teaser na 3. sériu svojho mimoriadne populárneho seriálu Ted Lasso. Ten sa vráti na obrazovky jablkovej streamovacej služby už o niekoľko týždňov.
Tretia séria bude obsahovať 12 epizód, v ktorých sa stretneme so známymi postavami z predchádzajúcich častí, no spoznáme aj niekoľko nových.

Seriál bol pre službu Apple TV+ nečakaným hitom, ktorý si vyslúžil hneď niekoľko prestížnych ocenení. Za svoju druhú sériu získal cenu Emmy za najlepší komediálny seriál a taktiež niekoľko ďalších cien v rôznych kategóriách.

Tretia séria, ktorá bude mať premiéru 15. marca, bude pravdepodobne poslednou sériou seriálu, keďže jej natáčanie sa skončilo v novembri. Hoci nič nebolo oficiálne potvrdené, členovia hereckého obsadenia sa o svoju rozlúčku podelili na sociálnych sieťach.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -