Spoločnosť Apple zverejnila teaser na 3. sériu svojho mimoriadne populárneho seriálu Ted Lasso. Ten sa vráti na obrazovky jablkovej streamovacej služby už o niekoľko týždňov.
Tretia séria bude obsahovať 12 epizód, v ktorých sa stretneme so známymi postavami z predchádzajúcich častí, no spoznáme aj niekoľko nových.

Seriál bol pre službu Apple TV+ nečakaným hitom, ktorý si vyslúžil hneď niekoľko prestížnych ocenení. Za svoju druhú sériu získal cenu Emmy za najlepší komediálny seriál a taktiež niekoľko ďalších cien v rôznych kategóriách.

Tretia séria, ktorá bude mať premiéru 15. marca, bude pravdepodobne poslednou sériou seriálu, keďže jej natáčanie sa skončilo v novembri. Hoci nič nebolo oficiálne potvrdené, členovia hereckého obsadenia sa o svoju rozlúčku podelili na sociálnych sieťach.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Apple predstavil procesory M3: Je to revolúcia, ktorá nemá vo svete obdoby
Môže ťa zaujímať
- Reklama -