Technológia ide každým rokom viac a viac dopredu. Displeje sú už na takej úrovni, čo sa týka rozlíšenia, že prevyšujú schopnosti ľudského oka. To, čo sa na nich ale ešte dá vylepšiť nám predvádza Samsung Display v svojich nových dvoch reklamách.

Xiaomi nastavilo trend?

Ak si fanúšikom technologií, určite ti neušiel nový telefón od spoločnosti Xiaomi, konkrétne Xiaomi Mi Mix, ktorý priniesol fascinujúci displej s minimálnymi rámčekmi.

- Reklama -

Ľuďom sa tento koncept naozaj páčil a telefón sa aj napriek tomu, že je ako koncept s nemalou cenovkou (na Slovensku okolo 900€) vypredal naozaj rýchlo. Spoločnosť totižto “obdarila” tento telefón inováciami, ktoré nahradili klasický reproduktor pre hovory, či proximity senzor. Tým docielila to, že displej môže “roztiahnuť” až po okraj smartfónu.

Samsung prináša novú generáciu svojich AMOLED panelov

Nové AMOLED panely od Samsungu prinesú podporu širokého farebného gamutu (DPI-U3) a takisto veľmi tenké rámčeky na okrajoch displejov. Je viac ako pravdepodobné, že takýto panel je chystaný na mieru do nového modelu Samsung Galaxy S8, ale je taktiež možné, že túto technológiu dostanú aj nové iPhony.

Už dlhšiu dobu sa totiž špekuluje o OLED a AMOLED displejoch v nových iPhone. Túto tému sme spolu s fantastickým konceptom rozoberali v našom samostatnom článku: iPhone 8 vraj s neuveriteľne pokrokovým displejom!

Videá

Teraz si už len vychutnaj nové videá z dielne Samsungu, ktoré ukazujú žiarivejšie, farebnejšie a hlavne takmer bezrámikové displeje.

- Reklama -
Momentálne mám na starosti kompletnú grafiku nášho webu. Taktiež tému jailbreak,aplikácie či pozadia od SvetApple. Zodpovedám aj za odpovedanie na facebookové správy na našej oficiálnej FB stránke. Takže ak máš hocijaké otázky, alebo ma chceš kontaktovať, neváhaj a pokojne minapíš na mail [email protected]

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here