Nový nadupaný Mac Studio vstúpil do predaja a spolu s dojmami a recenziami testerov sa postupne objavujú aj prvé teardowny zariadenia. O doposiaľ najpresnejšie video s popisom a odhalením vnútorností najvýkonnejšieho Macu sa postaral youtubový kanál Max Tech. Čo odhaľuje vnútorný dizajn?

Prečítajte si tiež  Apple práve predstavilo šialený Mac Studio. Čo prináša najvýkonnejší jablkový počítač?

Ako prvé ukazuje teardown tú najzákladnejšiu vec a to ako sa do nového Macu Studio vôbec dá dostať. Zvonku sa totiž zdá, že počítač nemá žiadne skrutky a závity, no ak jemne odstránite gumový krúžok z podstavca nájdete štyri skrutky, vďaka ktorým oddelíte vonkajšiu konštrukciu.

Čo je však zaujímavé, že inžinieri jablkovej spoločnosti sa pripravili na potenciálne rozširovanie komponentov do budúcna. Mac Studio by totiž mohol byť dodatočne vybavený rozšítiteľným SSD, nakoľko rovnako ako Mac Pro má vo vnútri dva porty, ktoré sú relatívne prístupné.

Okrem dizajnu sa Max Tech zameriava aj na vnútorné prepojenie jednotlivých komponentov a integráciu procesora M1 Ultra, ktorý je najvýkonnejším čipom z rodiny Apple Silicon. Pozrite sa na Mac Studio zvnútra aj vy v nasledujúcom videu.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -