Vianoce sa blížia a ľudia sa snažia svojim blízkym vybrať čo možno najkrajší a najhodnotnejší vianočný darček. Apple produkty sú v tomto smere obľúbené ale žiaľ aj relatívne drahé.

Dnes vám ukážeme spôsob, ako s Apple produktami príjemne ušetríte. Vybrali sme niekoľko darčekov do 300 €, ktoré potešia každého fanúšika značky. Tak poďme na to.

1. Apple TV 4K

Apple TV 4K
Zdroj: YouTube / SpawnPoiint

Začnime obľúbenou Apple TV 4K , ktorá prináša vo svojej poslednej generácii výkonnejší procesor A15 Bionic a väčšie 64 GB či 128 GB úložisko. Čo je prekvapivé, tak spoločnosť Apple tento model v porovnaní s predchodcom z roku 2021 zlacnela.

Po novom sa totiž predáva oficiálne od 169 € (64 GB), respektíve 189,9 € (128 GB). Predtým si firma účtovala výrazne viac.

Dôležité je ale zdôrazniť, že pokiaľ nepatríte ku extra náročným spotrebiteľom, predošlej generácie sa snažia predajcovia zbaviť za veľmi výhodné ceny. Za menší, 32 GB model tak zaplatíte iba 139 € a za väčší 64 GB model 156 €. Minimálne v prípade lacnejšieho prevedenia to stojí za zváženie. Apple TV 4K kúpite za najlepšiu cenu na Slovensku u týchto predajcov.

2. Apple Watch SE 2022

Apple Watch s remienkom z Apple Watch Ultra
Zdroj: Unsplash / Ricardo Resende

Inteligentné hodinky Apple Watch sú čoraz populárnejšie a aj Slováci ich nakupujú ako na bežiacom páse. Ak by ste si chceli vybrať aktuálny TOP model Apple Watch Ultra, pripravte si aspoň 938 €.

Výrazne lacnejšie môže byť štandardné prevedenie Apple Watch Series 8 v 41 mm verzii za 439 € alebo v 45 mm verzii za 459 €. Stále ide ale o produkt, ktorý sa predáva ďaleko nad nami určený „300 €“ rozpočet.

Skvelou voľbou preto môžu byť dostupnejšie a mierne oklieštené Apple Watch SE 2022. Ich základná cena štartuje pri 40 mm verzii na úrovni 288 € a pokiaľ trochu prižmúrime oko, 44 mm verzia je dostupná za stále rozumných 318 €. To je preplatok len na úrovni 18 €. Apple Watch SE kúpite za najlepšiu cenu na Slovensku u týchto predajcov.

A pokiaľ sa vám zdajú aj tieto hodinky drahé, na záver tu máme alternatívu v podobe Apple Watch SE 2020, ktoré sú síce staršieho dáta, no predajcovia ich ponúkajú za perfektné ceny. Tieto hodinky stoja v menšej 40 mm alternatíve len 219 € a v prípade väčšieho 44 mm prevedenia 289 €. To už stojí za zváženie, čo poviete?

Prečítajte si tiež  Návod: Ako vymeniť silikónové štuple v AirPods Pro

Do pozornosti tiež dávame, že na e-shope Loopi nájdete široký sortiment remienkov pre Apple Watch. Medzi najpopulárnejšie patria nylonové športové remienky, ktoré sú dostupné od 29,99 € alebo remienky vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, ktoré kúpite za 49,99 €.

Remienok na Apple Watch
Zdroj: Loopi

Ide o výbornú alternatívu pre tých, ktorí už Apple Watch vlastnia a chcete im darovať nejaký ten doplnok. A keď už budete na Loopi nakupovať, nezabudnite na ochranné puzdro (38 – 44 mm) za 7,50 €. Pre väčšie 41 mm až 45 mm je dostupné tu za tú istú cenu.

3. AirPods Pro 1 alebo 2

AirPods Pro vs AirPods Pro 2. generácie
Zdroj: SvetApple

Nebudeme klamať, toto je možno jeden z najlepších darčekov, aký môžete svojim blízkym priniesť pod vianočný stromček. Pokiaľ radi počúvajú hudbu a veľa telefonujú, AirPods Pro si jednoducho zamilujú.

Toto zariadenie prišlo na trh relatívne nedávno vo svojej druhej generácii, ktorú Apple predáva za 299 €. Pokiaľ ju ale chcete kúpiť ako darček, vďaka internetovému obchodu iSpot vám na slúchadlá bude stačiť aj 270 €. A to je zaujímavá zľava. AirPods Pro 2. generácie kúpite za najlepšiu cenu na Slovensku tu.

Rovnako tak platí, že ešte stále môžete svojim blízkym kúpiť aj AirPods Pro prvej generácie. Majú síce o niečo menej technológií a z nášho subjektívneho pohľadu o čosi horšie tlmia okolité zvuky, no za cenu len 205 € ide o alternatívu, nad ktorou sa už oplatí porozmýšľať.

AirPods Pro 1 a AirPods Pro 2 sa medzi sebou po dizajnovej stránke skoro vôbec nelíšia a z osobnej skúsenosti môžeme uviesť, že aj starší a výrazne lacnejší model budúceho majiteľa určite nesklame.

Loopi AirPods Pro silicone case
Zdroj: Loopi

Na AirPods Pro si môžete kúpiť kvalitný silikónový obal so skobou len za 9,99 €.

4. AirTag (4 ks balenie)

AirTag balenie
Zdroj: Komunita

Na záver tu máme zariadenie, ktoré našu 300 € hranicu silno podlieza. Je ním balenie 4 AirTagov, ktoré je vhodné pre celú rodinu. Sledovací prívesok od Apple si obľúbili ľudia po celom svete a presne preto by nemal chýbať ani pod vašim vianočným stromčekom.

Cena za jeden kus sa pohybuje na úrovni od 33 €, no pokiaľ si kúpite veľké balenie so štyrmi kusmi, spolu zaplatíte 112,61 €. To znamená, že každý AirTag vás bude stáť cca 28 € a to sa oplatí.

Zároveň tiež dávame do pozornosti, že na internetovom obchode Loopi nájdete široký sortiment silikónových AirTag príveskov od 7,99 €, kožených AirTag príveskov od 12,99 € a tiež špeciálnych príveskov pre domáceho miláčika, ktoré sa dajú pripnúť na obojok. Tie sa predávajú za 7,99 € alebo 8,99 € v závislosti od modelu.

AirTag kľúčenka
Zdroj: Loopi

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 15 Pro a Pro Max dostane zaujímavú novinku. Preberie ju od hodiniek Apple Watch
Môže ťa zaujímať
- Reklama -