Apple Watch vznikli prakticky ako taká fashion elektronika. Ich primárny účel vlastne asi ani nie je priniesť používateľovi nejaké funkcie navyše, veď všetko máš vo svojom iPhone. Ich funkcia je mať skôr všetko okamžite po ruke a hlavne všetkým ukázať, že si moderný, a hlavne štýlový, pretože nosiť Apple Watch na ruke jednoznačne štýlové je a je jedno, či si to priznáš alebo nie!

Vychutnaj si dizajn nových náramkov Apple Watch naplno!

Apple Watch sú fashion produktom ako sa patrí a s tým nesúvisia len jednotlivé edície, pri ktorých si môžeš vybrať buď z obyčajného hliníka, nehrdzavejúcej oceli či zlata ale súvisia s tým aj náramky, ktoré k týmto edíciám môžeš nosiť a kedykoľvek ich aj meniť podobne ako kryty na tvoj iPhone.

Je to ďalší skvelý biznis a to nie len pre výrobcov príslušenstva tretích strán ale predovšetkým pre Apple, ktoré predáva väčšinu náramkov, ktoré ľudia nosia na Apple Watch. No a keďže tieto náramky časom nudia, musí ich výzor a materiály neustále meniť a vylepšovať. To znamená, nové farby, nové druhy a nové spôsoby spracovania náramku.

Na Keynote sme mohli vidieť napríklad úplne nový nylonový náramok, ktorý bude dostupný k najlacnejšej edícií Sport a to za cenu 299$. Áno, Apple Watch vďaka nemu dokonca zlacneli, čo nás všetkých potešilo. Predstavené boli ale aj iné remienky, ktoré nedostali až takú pozornosť. Presne preto sme sa trošíčku posnažili a prinášame ti niekoľko fantastických renderov a fotografií nových remienkov. Pridali sme aj niekoľko starých či edíciu Hermes, aby si sa mohol čím kochať! Čo povieš na Apple Watch?

models_2_large dt_top_left_largemodels_1_largewatch-bands-201603 models_3_large bands_large faces_large st_bottom_large dt_hero_large  dt_bottom_large Snímka obrazovky 2016-03-21 o 21.05.07 Snímka obrazovky 2016-03-21 o 21.05.20 Snímka obrazovky 2016-03-21 o 21.05.32 Snímka obrazovky 2016-03-21 o 21.05.50 Snímka obrazovky 2016-03-21 o 21.04.55

 

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here