Steve Jobs bo jeden z tých ľudí, ktorí sa vďaka vývoju technológií podpísali na významnom pokroku našej planéty. Práve on je jeden z tých, ktorý presadzoval myšlienku osobných počítačov v domácnostiach, nielen vo veľkých firmách, práve on je z tých, ktorý predstavil legendárny iPod či iPhone. Momentálne žiaľ už Steve nie je medzi nami, no do aukcie sa dostáva niekoľko jeho osobných predmetov, medzi ktoré patria aj sandále značky Birkenstock!

Vydraž si sandále Steva Jobsa v najnovšej aukcií

Pokiaľ chceš vyskúšať, aké je to chodiť v Jobsových topánkach, teraz máš na to jedinečnú možnosť! Do istej aukcie sa totiž dostávajú rôzne osobné predmety samého Steva Jobsa, medzi ktoré patria napríklad sandále značky Birkenstock, rolák značky Next, hodinky od spoločnosti Seiko či napríklad vizitka alebo pero, ktoré Steve používal.

- Reklama -

Do dražby dal tieto predmety Mark Sheff, ktorý je kuchárom so špecializáciou na prípravu jedla, ktoré je výhradne z prírodnín. Vzhľadom na to, že Steve Jobs bol vegánom, neskôr dokonca aj frutariárom, si títo dvaja chlapíci výborne rozumeli a Mark neskôr chodil Stevovi pomáhať s pestovaním zeleniny a ovocia na Jobsovú osobnú záhradku, kde si Steve pestoval vlastné jedlo.

Aj tento rolák ide do aukcie - svetapple.sk

Ako sa ale “osobný kuchár” Steva Jobsa dostal k takým predmetom ako tričko spoločnosti Next či k sandálom, ktoré Jobs nosil? Veľmi jednoducho. Jobs často vyhadzoval veci, ktoré už nepovažoval za potrebné a zavadzali mu v jeho dome. Vlastne, často vyhadzoval veci, keď už mal veľa vecí. Mark vtedy zjavne zakročil, veci si uschoval a dnes ich možno vydraží za poriadne mastnú sumičku.

Pokiaľ ťa celá táto aukcia zaujala a chcel by si si vyskúšať, aké je to chodiť v Jobsových šľapkách, mať na sebe Jobsov rolák spoločnosti Next či písať Jobsovým perom, celú aukciu môžeš sledovať priamo tu. Odporúčame ale stránky navštíviť čo najrýchlejšie, aby ti niekto vyššie spomínané predmety nevyfúkol, tak sa teda poponáhľaj!

Steve Jobs šľapky - svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.