Hoci sa to nezdá, nové iPhony už klopú na dvere. Už niekedy v septembri by sme sa mohli dočkať nových modelov. Na ich vydanie sa nepripravuje len Apple. Pripravujú sa aj výrobcovia príslušenstva. Výrobca krytov ukázal ako má vyzerať iPhone XS Max. Neprekvapil.

Výrobca krytov ukázal ako má vyzerať iPhone XS Max

Hoci nás predstavenie budúcoročných iPhonov ešte len čaká, prípravy na jeho výrobu už bežia v plnom prúde. Vo veľkom sa pracuje aj na príslušenstve, ktorého musí byť v deň predaja dosť. Presne preto Apple rozosiela schémy zariadenia mesiace pred predstavením aby sa trh stihol pripraviť.

<Ako sa ale ukázalo, hoci všetci musia podpísať dohodu o mlčanlivosti, nie každý ju aj dodrží. Apple v zmluvných podmienkach informuje, že nikto nesmie zverejniť fotografie produktov, nie každý ich evidentne dokáže aj splniť. Nevieme akým spôsobom bude za toto stíhaná spoločnosť Olixar ale tento výrobca ukázal ako bude iPhone XS Max. Samozrejme predčasne.

Výrobca krytov ukázal ako má vyzerať iPhone XS Max. - svetapple.sk
Výrez na Face ID vyzerá menší. – svetapple.sk

Rovnaký ako na únikoch…

No a hoci mnohí neveria, že to čo je na únikoch bude v skutočnosti pravda, ukazuje sa, že zrejme áno. Koniec koncov, dôkazov je ku dnešnému dňu toľko, že ani nie je možné aby to pravda nebola. iPhone jednoducho dostane väčší štvorcový objektív a používatelia sa s tým budú musieť zmieriť. Na fotografiách renderov nástupcu modelu XS Max to možno nevyzerá až tak “strašne” avšak na fotografiách iných zariadení príde v pomere k veľkosti zariadenia zbytočne obrovská a kazí dojem z dizajnu.

Výrobca krytov ukázal ako má vyzerať iPhone XS Max. - svetapple.sk
Výrobca krytov ukázal ako má vyzerať iPhone XS Max. – svetapple.sk

Zaujímavá zmena na renderoch výrobcu Olixar je ale napríklad ovládanie hlasitosti, ktoré sa nám zdá mierne tenšie ako je tomu dnes. Od iPadu si navyše zrejme iPhone požičia aj tlačidlo na zapnutie/vypnutie zvuku. Nebude obdĺžnikové ale okrúhle. Na prednej strane môžeme vidieť menší výrez a tiež displej, ktorý pokrýva väčšiu plochu zariadenia. Ako to bude ale naozaj to je skutočne otázne.

Výrobca krytov ukázal ako má vyzerať iPhone XS Max. - svetapple.sk
Transparentný kryt bude vyzdvihovať veľký fotoaparát. – svetapple.sk

zdroj: idropnews

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here