Snáď nikto nepochybuje o tom, že balík MS Office od spoločnosti Microsoft je jasným lídrom v oblasti aplikácií na zvýšenie produktivity v práci aj doma. Či už si potrebujete vymieňať súbory s kolegami, alebo odovzdávať úlohy a prezentácie do školy, najčastejšie budete potrebovať Word, Excel, PowePoint a ďalšie programy, aby ste ste dosiahli čo najlepšie výsledky.

A aj keď sa spoločnosť Microsoft snaží donútiť svojich zákazníkov, aby platili mesačné predplatné za Office 365, dobrou správou je, že vy to robiť nemusíte. V jesennom výpredaji na Godeal24 totiž získať tento balíček s obrovským cenovým zvýhodnením. Doslova nebudete veriť tomu, aký je lacný. Tak napríklad Microsoft Office Home & Business Edition pre počítače Mac môžete získať už za 28,99 €. To je skoro 10-krát menej, než za koľko ho ponúkajú vývojári. V tomto balíku nájdete všetky apky od Wordu, cez Excel až po Outlook, Teams alebo OneNote.

Ak naopak používate počítač s operačným systémom Windows, kúpiť si môžete doživotnú licenciu na Microsoft Office 2021 Professional, za ktorý zaplatíte iba 24.25 €. Taktiež je v ponuke samotný Windows 10 Pro, ktorý stojí iba 7,25 € a dokonca aj Windows 11 Pro, za ktorý zaplatíte 10,25 €. Navyše stále sa dá urobiť známy trik, v rámci ktorého kúpite Windows 10 Pro a po nainštalovaní zadarmo prejdete na novšiu verziu Windows 11 Pro. Ak však chcete ušetriť čas, radšej si priplaťte za modernejší systém. Je to predsa iba pár eur.

Najbezpečnejšia cesta, ako získať Windows za 7 €

Kúpte si viac kusov s priateľmi / rodinou a ušetríte

Prečítajte si tiež  Samsung výrazne zľavil model Galaxy S22 Ultra. Tesne pred predstavením nástupcu ho kúpite extrémne výhodne

Kúpte si balík Windows + Office a získajte 62 % zľavu s kódom MAC62

Až 50 % zľava na ďalšie nástroje Windows a Office s kódom MAC50

Ďalšia PC nástroje za skvelé ceny  

Godeal24 výpredaj
Zdroj: Godeal24

Vďaka vysokokvalitným produktom a profesionálnym službám získala spoločnosť Godeal24 hodnotenie 4,9 a 98 % spokojnosť na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov).

Dôvodom je celková kvalita nákupného zážitku a mnohé výhody, ktoré obchod ponúka: okrem možnosti vybrať si z mnohých originálnych produktov so zľavami až 90 % vám digitálne doručenie umožní získať softvér priamo na vašu e-mailovú adresu v priebehu niekoľkých sekúnd po nákupe. Je to veľmi pohodlný spôsob doručenia pre kupujúceho.

Godeal24 vám tiež ponúka Profesionálnu technická podporu 24/7 a doživotný popredajný servis. V prípade akýkoľvek otázok kontaktuje spoločnosť Godeal24 prostredníctvom e-mailovej adresy:service@godeal24.com.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -