Ak chcete prejsť so svojim počítačom na originálny Windows 10 alebo Windows 11 od spoločnosti Microsoft, teraz na to máte skvelú príležitosť. Internetový obchod Godeal24 ponúka lacný počítačový softvér za fantastické ceny.

Aby sme to upresnili, zatiaľ čo MS Office 2021 kúpite na tejto stránke už od 13,05 €, operačný systém budete mať doslova za pár eur. Stačí, ak si kúpite Windows 10 Pro za 6,12 € a na novší Windows 11 Pro môžete prejsť úplne zadarmo.

Predajca vám pri svojich softvérových programoch garantuje, že ide o 100 % originálne verzie, ktoré so sebou nesú doživotnú záruku podpory a aktualizácií od spoločnosti Microsoft. Licenciu stačí kúpiť raz a používať ju môžete navždy bez akýchkoľvek skrytých poplatkov.

Limitovaná ponuka: Kúpte si originálny MS Office 2021 od 13,05 €

Bežná cena najpoužívanejšieho kancelárskeho balíka MS Office 2021 Pro Plus sa oficiálne pohybuje až na úrovni 439,99 €, čo je poriadny balík. Vo veľkonočnom výpredaji na Godeal24 ho ale môžete získať len za 24,25 €. Ak navyše kúpite viac kusov, cena klesne na vyššie spomínaných 13,05 € / PC. Stačí sa len dohodnúť s kamarátmi alebo známymi.

Okrem toho ponúka Godeal24 aj MS Office Home & Business 2021 pre počítače Mac len za 37,99 €. Aj na operačnom systéme macOS získate vďaka tomu doživotný prístup ku šiestim najpopulárnejším aplikáciám balíka, a to vrátane Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams a OneNote.

Limitovaná ponuka na originálny Windows 10 a Windows 11

Aj keď je Windows 11 vďaka nových funkciám so zabudovanou AI čoraz populárnejší, cez prsty by ste sa nemali pozerať ani na starší Windows 10. Stále ide o dobrý operačný systém, ktorý síce Microsoft prestal oficiálne predávať no podporovať ho bude ešte niekoľko dlhých rokov.

Prečítajte si tiež  AirPods 3 kúpite za vynikajúcu cenu. Sú ideálne do fitka aj na cestovanie

Ak chcete Windows 11 Pro na Godeal24 ho získate najlacnejšie od 10,25 €. V prípade výberu Windows 10 Pro zaplatíte 7,25 €. Aj tu ale platí, že pri výbere väčšieho množstva ušetríte. Je to teda iba na vás.

Výhodné balíky Windows + Office za lepšie ceny

Ušetrite viac ako 50 % na ďalších produktoch (použite kód „GG50„)

Ďalšie PC nástroje za super ceny  

Windows 11 a MS Office zľava
Zdroj: Godeal24 v

Vďaka vysokokvalitným produktom a profesionálnym službám získala spoločnosť Godeal24 hodnotenie 4,9 a 98 % spokojnosť na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov).

Dôvodom je celková kvalita nákupného zážitku a mnohé výhody, ktoré obchod ponúka: okrem možnosti vybrať si z mnohých originálnych produktov so zľavami až 90 % vám digitálne doručenie umožní získať softvér priamo na vašu e-mailovú adresu v priebehu niekoľkých sekúnd po nákupe. Je to veľmi pohodlný spôsob doručenia pre kupujúceho.

Godeal24 vám tiež ponúka Profesionálnu technická podporu 24/7 a doživotný popredajný servis. V prípade akýkoľvek otázok kontaktuje spoločnosť Godeal24 prostredníctvom e-mailovej adresy:service@godeal24.com.

Prečítajte si tiež  Posledná šanca na nákup AirTagu za 27,5 eur. Apple toto zariadenie zdražuje

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -