Spoločnosť Niceboy pozná väčšina z nás ako výrobcu výkonných reproduktorov za rozumnú cenu. Aj preto vás možno prekvapí, že táto firma pred pár mesiacmi predstavila inteligentné hodinky Niceboy Watch GTR, ktoré majú krásny displej, kopec funkcií a po zľave sa predávajú veľmi lacno.

Začnime displejom, ktorý má pri Niceboy Watch GTR rozlíšenie až 390 x 390 pixelov a využíva technológiu AMOLED. Samozrejmosťou je tiež funkcia Always-on či menu v slovenskom jazyku. Nároční používatelia si môžu vybrať jeden z 200 ciferníkov pomocou mobilnej aplikácie a samozrejme sa cez hodinky môžu nechať sledovať pri rôznych aktivitách, vrátane športu.

Niceboy Watch GTR sú sami o sebe veľmi dostupné inteligentné hodinky. V čase uvedenia na trh sa predávali za necelých 100 €, avšak dnes je situácia iná. Po kliknutí na tento odkaz ich zoženiete už od 65 €, čo je z nášho pohľadu veľmi výhodná ponuka.

Bohatá senzorová výbava aj dobrá výdrž batérie 

Niceboy Watch GTR
Zdroj: Niceboy (úprava redakcie)

Rám zariadenia je vypracovaný z hliníka a displej je okrúhly, vďaka čomu hodinky pôsobia prémiovým dojmom. Rovnako tak sa Niceboy Watch GTR dajú spárovať so zariadením s operačným systémom iOS aj Android. Používanie je teda možné s oboma platformami.

Hodinky dostali do vienka meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter a dokonca meranie krvného tlaku. V tejto cenovej hladine by sme síce informácie z poslednej menovanej technológie brali s veľkou rezervou, ale aj tak je príjemné vedieť, že ju tu máte. Niceboy Watch GTR sú vďaka bohatej senzorovej výbave vhodné na akýkoľvek šport od behu, cez cyklistiku až po jogu.

Niceboy Watch GTR
Zdroj: Niceboy (úprava redakcie)

Budúcich majiteľov poteší aj to, že Niceboy Watch GTR poskytujú komplexnú odolnosť voči vode vďaka norme IP67. Do bazéna vám s nimi síce skákať neodporúčame, no ak vám zmoknú, alebo sa vám pod nimi spotí ruka, budete mať istotu, že sa im nič nestane. Hodinky by mali prežiť aj umývanie rúk či napríklad sprchovanie.

Určite vás tiež zaujíma výdrž batérie. Výrobca udáva, že hodinky zvládnu približne 120 hodín na jedno nabitie, čo je veľmi dobrá hodnota. V praxi ich budete dávať na nabíjačku len raz za pracovný týždeň a to vás určite nebude obťažovať.

Ak teda uvažujete nad tým, že by ste sebe, alebo napríklad svojim deťom zaobstarali dostupnejšie inteligentné hodinky Niceboy Watch GTR, ktoré po kliknutí na tento odkaz kúpite najvýhodnejšie na Slovensku, určite to nemusí byť zlý nápad. V tejto cenovej kategórii budete hľadať lepšiu alternatívu len veľmi ťažko.

Prečítajte si tiež  Apple Watch Ultra sú v zľave. Skoro dokonalé hodinky kúpite za výbornú cenu

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -