Hľadáte kvalitné bezdrôtové slúchadlá, no nechcete si kupovať AirPods 2. generácie, ktoré už sú staršie a na Slovensku stoja stále pomerne „mastných“ 149 €? Máme pre vás technológiami nabité riešenie, ktoré bolo predstavené v roku 2022.

Reč je o bezdrôtových slúchadlách od čínskeho výrobcu s označením Xiaomi Redmi Buds 4 Pro, ktoré vám ponúknu príjemný dizajn, ideálnu výdrž batérie a tiež aktívne potláčanie okolitých zvukov známe aj pod skratkou ANC. Túto technológiu môžete pri AirPods využívať až od modelu Pro, ktorý v prvej generácii na Slovensku štartuje od 211,5 €. Slúchadlá Xiaomi Redmi Buds 4 Pro však kúpite za zlomok tejto ceny, o čom sa môžete presvedčiť na tomto odkaze.

Koľko teda stoja? Na niektorých internetových stránkach vás toto zariadenie vyjde na cca 80 € čo je samo o sebe veľmi férová ponuka. Pokiaľ však chcete ušetriť zopár eur, Xiaomi Redmi Buds 4 Pro kúpite v Datarde už za 73,3 € čo znie ešte lákavejšie. Ak by ste si totiž kúpili dve balenia (jedno sebe a druhé napríklad priateľke), stále vás to bude stáť menej ako AirPods 2. generácie z roku 2019. Xiaomi Redmi Buds 4 Pro kúpite najlacnejšie na Slovensku tu.

Treba pritom podotknúť Xiaomi Redmi Buds 4 Pro majú veľmi slušnú techniku. ANC s redukciou okolitého hluku funguje až až do 35 dB, slúchadlá podporujú bezdrôtové Qi nabíjanie a na plnú batériu vydržia prehrávať hudbu až po dobu 28 hodín. Spomenúť však musíme aj Bluetooth 5.2, USB-C a väčšie, až 9 mm meniče pre čo najkvalitnejší zvuk.

Xiaomi Redmi Buds 4 Pro za 73,3 € neprekvapí ani trocha potu pri športe alebo vody v daždivom počasí, nakoľko ponúkajú zvýšenú ochranu IP4X a takisto sa môžete tešiť na automatickú detekciu ucha. Áno, nejde o produkt od Apple, takže tak dokonalá kompatibilita, ktorá je často ospevovaná tu nebude. Všetko je však zohľadnené v cene.

Xiaomi Redmi Buds 4 Pro by svojim hardvérom mohli konkurovať aj AirPods Pro 2. generácie a tie sú za cenu 299 € v podstate štyrikrát drahšie. Ak teda hľadáte niečo za rozumné peniaze, čínsky výrobok môže byť rozumnou voľbou. Veď nie nadarmo sa hovorí spoločnosti Xiaomi „čínske Apple“.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Schlaďte sa ventilátorom od Xiaomi. Po zľave ho kúpite za výbornú cenu a môžete ho ovládať mobilom
Môže ťa zaujímať
- Reklama -