Bezdrôtové slúchadlá AirPods od spoločnosti Apple si od svojho uvedenia na trh našli obrovské množstvo spokojných zákazníkov po celom svete. Ich základný model sa predáva do dnešných dní a teraz ho navyše môžete získať v zľavách za veľmi výhodnú cenu.

AirPods 2. generácie vychádzajú svojim dizajnom z klasických káblových EarPods a majú veľmi ergonomický tvar, ktorý je prispôsobený vášmu uchu tak, aby vás pri používaní netlačil. Slúchadlá majú tiež kvalitné prehrávanie skladieb, detekciu ucha, dokážete ich využívať aj separátne (po jednom) na účely handsfree a aby toho nebolo málo, v ich nabíjacích stopkách sa nachádzajú dotykové plochy, cez ktoré môžete AirPods ovládať. No a cena? Tá je teraz priaznivá.

AirPods 2. generácie sa štandardne predávajú ešte aj dnes za 159 €, avšak nakoľko ide už o starší produkt, jeho cena u mnohých predajcov klesla a taktiež sa dostal do rôznych zaujímavých zliav. Suma sumárom, po kliknutí na tento odkaz kúpite základné AirPods už za 118 €. Tešiť sa pri tom môžete nie len na produkt, ktorý vám vydrží roky, ale tiež ponúkne špičkovú konektivitu s celou Apple platformou.

iPhone X a slúchadlá AirPods
Zdroj: Unsplash / Jess Bailey

Základné AirPods sú dobré aj v oblasti výdrže batérie. Zariadenie disponuje štandardne 24 hodinovou výdržou na jedno nabitie v rámci puzdra a 5 hodinovou výdržou, pokiaľ ide o jednotlivé slúchadlá. Nabíjanie prebieha ešte cez klasický Lightning port.

V neposlednom rade stojí tiež za pozornosť, že základné AirPods majú aj podporu priestorového zvuku, čo zvyšuje zážitok pri sledovaní podporovaných filmov alebo seriálov. Ak vás teda slúchadlá zaujali, po kliknutí na tento odkaz ich môžete mať už za 118 €. Tak na čo ešte čakáte?

Na záver ešte doplníme, že ak si budete chcieť pre svoje AirPods kúpiť kvalitné silikónové puzdro, na Loopi.sk ho nájdete za fantastickú cenu. Navyše ak pridáte zľavový kód „svetapple20„, na celý svoj nákup získate dodatočnú 20 % zľavu. Platí to aj pre produkty, ktoré sú už v zľave!

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Takto vtipne oslavuje Apple deň Emoji!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -