Pokiaľ máte záujem o bezdrôtové slúchadlá, ktoré vám poskytnú špičkovú konektivitu s Apple zariadeniami, kvalitné prehrávanie skladieb a dlhú výdrž batérie, pravdepodobne vaša voľba padne na klasické AirPods 2. generácie, ktoré sú v súčasnosti najlacnejším modelom v ponuke. Teraz ich zoženiete dokonca v zľave.

Klasické AirPods 2. generácie nie sú žiadna novinka a na trh prišli už pred niekoľkými rokmi. Napriek tomu ide o technológiu, ktorá v podstate nestarne. Majú výkonný čip H1, dotykové ovládanie a tiež senzory, vďaka čomu sa používajú maximálne pohodlne.

Spoločnosť Apple predáva klasické AirPods 2. generácie za 159 €, čo nie je malá suma. Ak však kliknete na tento odkaz, získať ich môžete za 125 €, vďaka čomu ušetríte pomerne dosť peňazí. Okrem bežných predajcov majú AirPods 2 v zľave aj tí autorizovaní. Je teda na vás, u koho budete v konečnom dôsledku nakupovať.

Samotné zariadenie ponúka 24 hodinovú výdrž batérie (v rámci puzdra) a až 5 hodinovú výdrž pri počúvaní hudby. Telefonovať budete môcť cca 3 hodiny v jednom kuse.

A ak by sa vám AirPods 2 náhodou vybili, nič si z toho nerobte. Zariadeniu doplníte energiu prostredníctvom Lightning kábla extrémne rýchlo. Už za 15 minút vám ponúknu slúchadlá dostatok batérie na 3 hodiny bežného používania.

Samozrejmosťou je jednoduché dotykové ovládanie (na stopkách), ako aj snímač, ktorý po celý čas sleduje, či máte svoje AirPods 2 v ušiach alebo nie. Na základe toho potom dokáže automaticky pozastaviť alebo spustiť prehrávaný obsah, prípadne ho prispôsobiť, ak používate len jedno slúchadlo.

Celkovo sú AirPods 2. generácie staršie ale stále dobré zariadenie, ktorého nákup stojí za zváženie. Pokiaľ oň máte záujem, práve teraz klesla jeho cena mimoriadne nízko. Po kliknutí na tento odkaz zobrazíte najvýhodnejšie ponuky slovenských predajcov.

Kúpite si kvalitné ochranné púzdro na AirPods od Loopi

Loopi AirPods Pro silicone case
Zdroj: Loopi

Pokiaľ si kúpite bezdrôtové slúchadlá AirPods od spoločnosti Apple, nezabudnite si ku ním zaobstarať aj kvalitné príslušenstvo z e-shopu Loopi.sk. Nájdete tu farebné silikónové puzdra s oceľovou skobou a pútkom len za 9,99 €, pričom platbu môžete uskutočniť aj cez Apple Pay.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple práve vydalo verejnú beta verziu pre iOS 14, iPadOS 14 a tvOS 14.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
PREHĽAD RECENZIE
Dizajn
Kvalita zvuku
Kompatibilita
Výdrž batérie
Cena
ZDROJSvetApple - článok obsahuje affiliate linky, z ktorých máme províziu + INZERCIA
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.
zakladne-airpods-su-v-zlaveAirPods 2. generácie sú stále zaujímavé zariadenie, ktorého nákup môže byť atraktívny. Majú špičkovú kompatibilitu, výdrž batérie a adekvátnu kvalitu prehrávania. Pokiaľ ich kúpite za výhodnú cenu, určite neurobíte krok vedľa.