Verte alebo nie, odkaz iPhonu 6 žije ešte aj dnes, po deviatich rokoch od jeho pôvodného predstavenia. Jednoduchú koncepciu zariadenia, ktoré má výkonný procesor, kvalitný fotoaparát, snímač odtlačkov prstov Touch ID či kompaktné rozmery so 4,7″ displejom stelesňuje iPhone SE 3. generácie. A aj keď nezaujme každého, veľa ľudí ho môže považovať za fantastický produkt. Teraz ho po zľave kúpite za veľmi výhodnú cenu.

Aj keď sa to nezdá, v tomto smartfóne nájdete extrémne výkonný procesor A15 Bionic (5 nm), ktorý spoločnosť Apple používa dokonca aj v iPhone 13 či iPhone 14. Samotný čip je spárovaný so 4 GB RAM a vďaka tomu, že je veľmi moderný budete mať istotu, že na iPhone SE 3 nainštalujete najnovšie aktualizácie pokojne aj za štyri roky. Samotný displej so 4,7″ uhlopriečkou ponúka vysoké rozlíšenie a tiež kvalitné zobrazenie. Neurazí ani veľmi rýchly snímač odtlačkov prstov Touch ID, ktorý môže niektorým používateľom vyhovovať viac než skenovanie tváre Face ID. Všetko je to o preferenciách.

No a koľko iPhone SE 3 vlastne stojí? Zariadenie sa ešte relatívne nedávno ponúkalo v základnej verzii za 549 €, avšak po septembri oficiálne zlacnelo na 529 €. Ani to však nie je málo peňazí. Dobrou správou preto je, že po kliknutí na tento odkaz kúpite iPhone SE 3 za 421 €, vďaka čomu na ňom ušetríte viac ako 100 €. A to je slušné zvýhodnenie.

iPhone SE 3 krásne fotí a natáča 4K 60 FPS video 

iPhone SE 3 za výbornú cenu
Zdroj: Unsplash / TechieTech Tech / Shiwa ID (úprava redakcie)

Nezabúdajte, že toto zariadenie vás nesklame ani po stránke fotoaparátu či videa. Nachádza sa v ňom 12 Mpx snímač s podporou portrétneho režimu či optická stabilizácia, ktorá sa hodí pri 4K zázname, ktorý budete zachytávať pri šesťdesiatich snímkach za sekundu. Takisto je tu však aj kvalitná predná kamera či dokonca podpora 5G siete, čo sa hodí najmä vo väčších mestách, kde je už aj na Slovensku 5G sieť bežne dostupná.

A ak vám iPhone SE 3 stále nedáva zmysel, pretože pôsobí zastaralým dojmom, verte, že mnohí zákazníci si ho pochvaľujú. Nie každý totiž prahne po inováciách či prepracovanom dizajne. Niekto chce jednoducho zariadenie, ktoré sa ovláda rovnako, ako telefón, ktorý používal doteraz. Mohol to byť akýkoľvek model typu iPhone 6, iPhone 6S, iPhone 7 či iPhone 8.

Pokiaľ teda chcete iPhone SE 3. generácie, po kliknutí na tento odkaz ho získate za výbornú cenu. Stále je to zaujímavý smartfón, ktorý si zaslúži vašu pozornosť. Veď aj v roku 2023 ho nakúpili už milióny používateľov po celom svete. A to nemôže byť náhoda.

Prečítajte si tiež  iOS 17.2 opraví jeden z najväčších problémov v iPhone

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -