Zákazníci najviac objednávajú iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max.

Ťažko povedať, čím nové zariadenia presvedčili záujemcov. Dopyt je ale obrovský a Apple nestíha vybavovať objednávky. Nie je žiadnym tajomstvom, že iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max sú po celom svete nedostatkovým tovarom.

Ľudia na tieto modely čakajú celé týždne a týka sa to aj nášho trhu. Pokiaľ by ste zašli ku predajcom, niektorí majú na sklade iPhone 12 a iPhone 12 mini, no pri drahších modeloch svieti dlhodobá nedostupnosť (len na objednávku). Nečakali to ani v Cupertine.

- Reklama -

O posledné informácie sa postaral analytik Ming-Chi Kuo. Jeho zdroje pochádzajú z dodávateľských reťazcov a s presnosťou tvrdení na úrovni 78% mu môžeme dôverovať. V prípade, že sa Applu podarí uzavrieť všetky objednávky do Vianoc, predaje budú fantastické.

Podobne, ako iPhone 6 v roku 2014

Investori boli skeptickí z niekoľkomesačného meškania iPhonu 12. Ak si ho však zákazníci nestihnú zakúpiť v roku 2020, objednávky si prenesú na začiatok roka 2021. Apple o nič nepríde, len to bude chvíľu trvať.

Naposledy bol takýto záujem o iPhone 6 a iPhone 6 Plus v roku 2014. Aj vtedy sme sa dočkali celkom nového dizajnu, výkonného hardvéru a hlavne väčších uhlopriečok.

Do komentára nám napíšte, aké máte skúsenosti s dostupnosťou. My sme si objednali iPhone 12 Pro Max (u operátora) hneď ako to bolo možné. Do dnešného dňa však neprišiel. Na druhej strane, 15. novembra sme odnášali novučičký iPhone 12 (64GB) v červenej farbe od autorizovaného predajcu m:zone. Všetko išlo dokonca bez objednávky….

- Reklama -
ZDROJ9to5mac
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

8 KOMENTÁRE

  1. Ja som si predobjednal iphone 12 pro v istore a stale nedosie. Uz cakam vyse mesiaca a stale nic. A ked som sa tam bol pytat kedy budu dostupne ze do mesiaca. Hovorim uz vyse mesiaca cakam a oni ze tak cakajte. Ako taketo jednanie som od istore necakal. Vobec nesom spokojni s ich jednanim a pristupom k zakaznikom.

  2. Ja som si predobiednal Iphone 12 pro pacific blue v istores v Cechach .Predobjednavka sa presunula na Slovensko pouzivam ho uz 2 tyzdne cize dost promtne v mojom pripade

  3. Ja som si objednal na alze 12 pro pacific blue hned ako to bolo možné, do dnes nič. Predpokladaný dátum naskladnenia 18.12. snáď do Vianoc bude umňa.

  4. Ja som urobil predobjednavku z Alzy na Pro Max asi dve minuty po tom, co ich spustili a akurat sa cakalo den navyse na transport z Ciech do Ziliny. Takze uz pomaly dva tyzdne ho pouzivam.

  5. V M:zone som si vytvoril predobjednavku na Max hneď ako to bolo možné no a do dnešného dňa nič … snáď do vianoc ho budem mať

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here