Z času na čas sa na internete stretávame so skutočne bizarnými situáciami. Niektorí ľudia, ktorí možno nie sú až tak technologicky zdatní sa snažia poukázať na niečo, čo je už na prvý pohľad pôsobí ako úplný nezmysel. Ak však majú veľkú používateľskú základňu, dokáže to negatívne vplývať na celú masu ľudí.

Dôkazom je aj Kaylathayla, ktorú na sociálnej sieti TikTok sleduje viac ako 3 milióny používateľov. Nedávno zverejnila video, ktoré síce dokázalo, že nie je najbystrejšia no taktiež jej zabezpečilo slušnú publicitu v médiách.

- Reklama -

Popri natáčaní sa o zrkadlo chcela ukázať, že kamerový systém troch šošoviek v iPhone nefunguje a ide len o podvod zo strany spoločnosti Apple. Postupne skrývala jednu šošovku za druhou, pričom až na tretí pokus sme mohli vidieť prst a nie odraz zo zrkadla.

@kaylathayla

I’m so confused… are they fake?😭😂#iphone #conspiracies #apple

♬ MONTERO (Call Me By Your Name) – Lil Nas X

(Upozornenie: pokiaľ sa vám na mobile zobrazuje iba text, kliknite na tento odkaz a budete presmerovaný priamo na video)

Človek sa pri takýchto príspevkoch až chytá za hlavu, či to autor myslel vážne. Samozrejme, že kamerový modul nenatáča na všetky tri šošovky súčasne ale vždy len na jednu v závislosti od režimu.

Prečítajte si tiež  iPhone SE 3. generácie vraj dostane dizajn iPhonu XR a Touch ID v uzamykacom tlačidle

Ktovie, ako to bolo v tomto prípade a či Kaylathayla neurobila všetko takpovediac schválne. Ak očakávala, že sa jej video preženie médiami, s chladnou hlavou môžeme potvrdiť, že jej úmysel sa stretol s úspechom.

Jej príspevok na TikToku má do dnešného dňa 1,4 milióna „páči sa mi to“, 31 tisíc komentárov a 15,2 tisíca zdieľaní. Aj zlá reklama je koniec koncov reklama, však?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.