Pred malou chvíľou spoločnosť Apple ukončila svoj najdôležitejší tohtoročný event s názvom „Wonderlust“, na ktorom nám odhalila viacero technologických noviniek. Vysielanie prebiehalo online a mohol sa naň napojiť každý.

Pokiaľ ste však zabudli, nestihli alebo ste jednoducho nemali príležitosť, nič sa nedeje. Máme pre vás jednoduché riešenie vo forme záznamu.

Celá udalosť bola opäť špičkovo spracovaná, pričom nechýbali ani famózne efekty, ktoré sú pri online streamovaní povinnosťou. Pokiaľ si chcete pozrieť septembrovú Keynote a všetky novinky v plnej kráse, Apple už sprístupnilo stream na YouTube. Tak na čo ešte čakáte?

Spoločnosť Apple na evente Wonderlust predstavila celú nádielku nových produktov. Neukázal sa tu iba nový iPhone 15 v štyroch samostatných verziách, ale aj Apple Watch Series 9 či Apple Watch Ultra 2. generácie. Pokiaľ si chcete prečítať všetko o tejto konferencií, nájdete to na tomto odkaze.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Nové slúchadlá AirPods Pro druhej generácie nepodporujú očakávanú funkciu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -