V nasledujúcich minútach si budete môcť vychutnať približne polhodinovú udalosť s názvom Let Loose, počas ktorej Apple predvedie nové produkty, ktoré očakávajú fanúšikovia spoločnosti po celom svete.

V prvom rade pôjde o vylepšený iPad Pro s OLED displejom a mierne prepracovaným dizajnom, v ktorého útrobách sa bude skrývať procesor M3 alebo dokonca M4. V druhom rade Apple chystá iPad Air s procesorom M2 alebo M3 a dokonca aj novou, 12,9″ verziou, ktorá v dostupnejšom tablete doposiaľ nikdy nebola k dispozícii.

Podľa únikov by Apple dnes mohol predstaviť aj novú Apple Pencil s označením Pro, ktorá ponúkne vylepšené funkcie a hmatovú spätnú väzbu a tiež vylepšenú klávesnicu Magic Keybaord s hliníkovým šasi a väčším trackpadom pre iPad. Vďaka tomu sa z tohto tabletu stane v prípade potreby ešte viac notebook.

Samotný event prebieha výhradne formou online prezentácie a opäť sa koná vo veľmi netradičnom čase. V Cupertine štartuje o 7:00 ráno, čo znamená, že na Slovensku ho budeme sledovať až o 16:00 poobede, nie o 19:00 ako sme na to zvyknutí. Pokiaľ sa chcete pridať medzi divákov, stačí, keď urobíte nasledovné.

Stačí keď kliknete na tento odkaz, ktorý vás presmeruje do článku, kde sme sa tomu venovali v rámci všetkých možných platforiem.

Ešte jednoduchšia cesta ale bude, keď konferenciu otvoríte priamo v YouTube. Na video môžete kliknúť priamo pod týmto textom.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Prepear sa dohodlo s Applom. Zmení logo hrušky, aby sa nepodobalo jablku
Môže ťa zaujímať
- Reklama -