Hviezda seriálu Ted Lasso, ktorou je známy herec Jason Sudeikis sa rozhovoril o úspechu počinu z produkcie Apple TV+. Ako už iste viete, tretia séria bude zároveň aj poslednou bodkou za týmto seriálom. Podľa Sudeikisa však existuje veľká možnosť, že Apple prinesie ďalší obsah, ktorý sa bude venovať niektorým z vedľajších postáv.

Tvorca stojaci za zrodom seriálu Bill Lawrence potvrdil, že Ted Lasso skončí po tretej sérii, pričom členovia hereckého obsadenia sa v novembri podelili o posledné rozlúčky. V rozhovore pre portál Deadline Jason Sudeikis neprezradil žiadne ďalšie podrobnosti, no podelil sa o dôležitú informáciu.

Ted Lasso
Zdroj: Apple

Podľa hlavnej hviezdy sa jedná iba o koniec jeho príbehu, nie však o koniec ostatných postáv. Je teda reálna šanca, že by sa Apple mohlo chopiť overenej značky a pripojiť k nej jeden či viac spin-off seriálov, ktoré sa budú venovať vedľajším postavám.

Tretia séria seriálu Ted Lasso bude mať premiéru už 15. marca. Fanúšikovia sa môžu tešiť celkovo na 12 epizód, pričom posledná bude dostupná 31. mája. Určite si ho nenechajte ujsť na platforme Apple TV+.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Pozrite si video o jednom z najzvláštnejších seriálov na Apple TV+
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here