Pokiaľ chcete modernizovať svoju domácnosť, začať by ste mohli pri vchodových dverách. Dnes nájdete na trhu rôzne inteligentné zvončeky, ktorých súčasťou je aj kamera a dajú sa prepojiť s vašim mobilným zariadením. Napríklad zvonček Xiaomi Mi Smart Doorbell 3 kúpite v zľave za super cenu. Vydrží vám roky a využívať ho budete na dennej báze. Tešiť sa môžete na maximálny pocit bezpečia.

Toto zariadenie sa spolieha na kvalitný obraz, ktorý dosahuje rozlíšenie 2K a ponúka širokouhlý pozorovací uhol 107°, takže obrazne povedané vidí aj za roh. Xiaomi Mi Smart Doorbell 3 má k dispozícii aj špeciálny nočný režim vďaka 4 vstavaným 940 nm vysokovýkonným infračerveným svetlám, ktorý vám zreteľne ukážu, kto pred vašimi dverami stojí v šere alebo tme. Aby toho nebolo málo, zariadenie vás vie na prítomnosť cudzej osoby upozorniť aj notifikáciou a dokonca zmení váš hlas pri odpovedi, aby ste si zachovali maximálne súkromie. Toto všetko za neuveriteľne nízku cenu.

Xiaomi Mi Smart Doorbell 3 sa bežne predáva za pomerne adekvátnych 99 €. Skvelou správou, ale je, že ho po kliknutí na tento odkaz kúpite lacnejšie, už za 70 €, vďaka čomu ušetríte príjemných 30 €. Za takúto nízku cenu dostanete zariadenie, ktoré vám bude slúžiť celé roky a obohatí vašu inteligentnú domácnosť o ďalšiu užitočnú funkciu. A to sme vám o ňom ešte nepovedali všetko.

Xiaomi Mi Smart Doorbell 3 s perfektnou výdržou batérie a schopnosťami 

Xiaomi zvonček
Zdroj: Xiaomi (úprava redakcie)

Na zvončeku Xiaomi Mi Smart Doorbell 3 je krásne to, že obsahuje veľký vstavaný 5 200 mAh akumulátor, ktorého výdrž batérie dosahuje podľa slov výrobcu až 5 mesiacov.

A aj keby to bolo reálne o polovicu menej, nabíjať toto zariadenie 5-krát ročne vám určite nebude robiť žiaden problém. Najväčším benefitom je, že pri ňom nebudete musieť vymýšľať žiadne komplikované riešenia s napájaním.

Okrem toho sa nahraté videá automaticky ukladajú aj do cloudovej služby, kde sú k dispozícii na 72 hodín zadarmo. Jednoduchá je navyše aj inštalácia, na ktorú vám bude stačiť pevná obojstranná 3M páska. Do svojich dverí alebo postranného panelu tak nebudete musieť vôbec nič vŕtať.

Xiaomi zvonček
Zdroj: Xiaomi

Aby toho nebolo málo, Xiaomi Mi Smart Doorbell 3 dokážete nastaviť tak, aby človeku, ktorý naň zazvoní poskytol automatickú odpoveď, prípadne sa dá prepnúť do režimu nerušiť. A ak sa bojíte, že vám ho jednoducho niekto odlepí a ukradne, môžete byť pokojní, nakoľko Xiaomi Mi Smart Doorbell 3 v takomto prípade automaticky spustí hlasný alarm.

Prečítajte si tiež  Cena za výmenu zadného skleneného tela iPhonu 8 môže byť až $350. iPhone X bude na tom ešte horšie!

Ako sme už napísali vyššie, pokročilá AI dokáže dokonca detegovať aj podozrivú cudziu osobu za vašimi dverami a následne vám pošle notifikáciu priamo do zariadenia s operačným systémom iOS alebo Android. Ak sa vám teda tento zvonček páči, po kliknutí na tento odkaz ho kúpite za najlepšie ceny na Slovensku. Určite to nebudete ľutovať.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -