Dnes ti opäť prinášame 3 aplikácie, ktoré si môžeš do svojho iPhonu či iPadu stiahnuť úplne zadarmo. Ešte predtým, než sa do toho pustíme, by sme ťa chceli upozorniť, že ponuka je časovo limitovaná a niektoré aplikácie v čase keď toto čítaš už nemusia byť zadarmo. Stáva sa to ale málokedy, poďme teda na to.

1. Drop The Chicken

Drop The Chicken je oddychová a plne animovaná, veľmi návyková hra plná rôznych hádaniek. Náš kurací hrdina Chuck, potom čo ukončil svoju kariéru ako cirkusový akrobat, sám seba vystrelil z kanóna a utiekol do neďalekej farmy. Tvojou úlohou je pomôcť Chuckovi dostať sa ku všetkým hniezdam, a medzitým po ceste zjesť čo najviac mušiek.

‎Drop The Chicken 2 The Circus
‎Drop The Chicken 2 The Circus

2. Where to Eat

Nech si kdekoľvek na svete, tak aplikácia Where to Eat ti pomôže nájsť cestu k najbližšej reštaurácii. Jednoduchá a prehľadná aplikácia, ktorú si môžeš prispôsobiť podľa svojich nárokov a potrieb. Aplikáciu využiješ aj na Apple Watch.

The app was not found in the store. 🙁

3. Moment Camera

Moment Camera je aplikáciou, ktorá ti ponúka časovač a možnosť sekvenčného fotenia. Vďaka Moment Camera už nikdy nezmeškáš žiadne dôležité okamihy v tvojom živote.

‎Moment Camera
‎Moment Camera
Developer: Sangho Lee
Price: Free

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here