Instagram patrí medzi najobľúbenejšie aplikácie týkajúce sa sociálnych sietí. Aktualizácia prináša množstvo zmien ktorých hlavné motto je jednoduchosť.

Aktualizácia 6,0

Nedávno vyšla aktualizácia Instagram 6.0 pre iPhone a iPod touch. Nová aktualizácia je skutočne obsiahla a prináša so sebou veľké možnosti úprav fotiek, ktoré sa podobajú funkciám, ktoré Apple predstavil na WWDC 2014 ako súčasť iOS 8. Všetky nové možnosti úpravy fotiek sa teraz ukrývajú v ikone francúzskeho kľúča, ktorá pribudla na obrazovku s výberom filtrov.

Zmeny

Prekvapivo ani táto veľká aktualizácia nepriniesla zmenu ikony po vzore iOS 7. Čím ale Instagram sklamal podaktorých užívateľov, je aj to, že Instagram ešte stále nie je dostupný ako verzia pre iPad! K hlavným novinkám, ak nepočítame upravený dizajn aplikácie a opravy chýb, patrí:

  • Dvojitým ťuknutím na filter budete môcť upraviť intenzitu filtru

  • Možnosť vylepšiť kompozíciu pomocou nástrojov Prispôsobiť a Vigneta

  • Možnosť obohatiť farby pomocou nástrojov Farebná teplota a Saturácia

  • Možnosť prispôsobiť svetlosť a tmavosť pomocou nástrojov Jas, Kontrast, Osvetlenie a Tiene

  • Možnosť vyčistiť a ostriť fotografie pomocou nástroju Zaostriť

Instagram 6.0 je dostupný bezplatne pre iPhone a iPod touch s operačným systémom iOS 6.0 alebo novším.

instagram-6-0

IMG_3586
Takto sa dá pomocou Instagramu upraviť a vylepšiť fotka !

- Reklama -
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Momentálne mám na starosti kompletnú grafiku nášho webu. Taktiež tému jailbreak,aplikácie či pozadia od SvetApple. Zodpovedám aj za odpovedanie na facebookové správy na našej oficiálnej FB stránke. Takže ak máš hocijaké otázky, alebo ma chceš kontaktovať, neváhaj a pokojne minapíš na mail [email protected]