Pokiaľ máte svoje kryptomeny uložené na Binance, máme pre vás zlú správu. Jej generálny riaditeľ Changpeng Zhao zverejnil na Twitteri status, v ktorom potvrdzuje, že Binance pozastavil výber stablecoinu USDC.

Reklama: Na Ecophone kúpite iPhone za fantastickú cenu s 24 mesačnou zárukou a dopravou ZADARMO. Zariadenia majú k dispozícii aj nabijaci adaptér ako bonus. 

S informáciou prišla agentúra Reuters, ktorá citovala vyjadrenie Zhaoa „Na USDC sme zaznamenali nárast výberov,„. Dôvod dočasného pozastavenia výberov, čo môže vyľakať investorov je údajne ten, že výmena USDC za dva ďalšie kryptotokeny Paxos Standard a Binance USD si vyžaduje použitie skutočných (krytých) dolárov v banke v New Yorku.

Banky nebudú otvorené ešte niekoľko hodín. Očakávame, že situácia sa obnoví, keď sa banky otvoria.“ doplnil vo svojom vyjadrení Zhao.

Zhao taktiež zdôraznil, že pri swapoch ide o konverziu v pomere 1:1, bez marže alebo pákového efektu. V budúcnosti sa bude Binance snažiť vytvoriť plynulejšie swapové kanály.

Uvidíme, ako sa situácia bude vyvíjať ďalej.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Ak máte v telefóne tieto apky, WhatsApp vám vymaže účet. Dajte si na to pozor
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.