Už o necelé dva mesiace vypuknú Vianoce a s tým súvisia aj darčeky, ktoré nám z času na čas dávajú telekomunikační operátori. Výnimkou nie je ani Slovak Telekom, ktorý to rozbalil naozaj naplno.

Okrem viacerých bonusov si pre svojich zákazníkov pripravil aj akciu Vianočné prekvapenie, ktoré môže byť skutočne štedré.

Ku svojmu darčeku sa dostanete prostredníctvom aplikácie na mobilných zariadeniach s operačným systémom iOS alebo Android. Aktivácia je veľmi jednoduchá a potrvá vám iba niekoľko sekúnd. Pri voľbe darčeku máte navyše na výber hneď z niekoľkých možností.

Samotná ponuka darčekov nie je úplne rovnaká a pravdepodobne sa odvíja od typu paušálu, ktorý si v Telekome predplácate. V našom prípade sme na jednom účte získali na výber z bonusov: OneNet Security na 3 mesiace zadarmo, Voyo Štart a HBO Max (na cca 2 mesiace zadarmo).

V druhom balíčku sme potom mali namiesto OneNet Security na 3 mesiace zadarmo neobmedzené mobilné dáta (1000 GB) na 30 dní zadarmo.

Upozorňujeme však, že si môžete vybrať iba jeden z Vianočných darčekov. Akonáhle si ho teda aktivujete, nedá sa skombinovať s iným.

Taktiež dávame do pozornosti, že v prípade služby HBO Max, ktorú môžete vďaka Telekomu získať až do 30. 12. 2022 úplne ZADARMO ide o obmedzenú ponuku na počet kusov. Ak vás teda tento bonus láka, poponáhľajte sa, aby ste si ho stihli uplatniť.

Akonáhle budeme mať informácie aj o ďalších bonusoch, radi vám ich sprostredkujeme. Taktiež vám pod týmto odstavcom ukážeme jednoduchý foto-návod, ako si novú Vianočnú ponuku od Telekomu aktivovať. Je to veľmi jednoduché:

Telekom Vianočné prekvapenie - bonusy a darčeky v aplikácii na iPhone
Zdroj: SvetApple
Telekom Vianočné prekvapenie - bonusy a darčeky v aplikácii na iPhone
Zdroj: SvetApple

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Pripravte sa na zdražovanie. Apple v roku 2022 zvýši priemernú cenu svojich produktov
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.