Pokiaľ sa pozrieme do minulosti, spoločnosť Samsung zvyčajne uvádza svoje smartfóny zo série Galaxy S na trh každý rok v prvom štvrťroku (väčšinou koncom februára).

Ako ale upozorňuje portál Sammobile, tento rok uviedla spoločnosť Samsung modely Galaxy S22, Galaxy S22+ a Galaxy S22 Ultra o niekoľko týždňov skôr. V rovnakom termíne by sme sa mohli dočkať aj modelovej rady Galaxy S23.

Podľa novej správy z Južnej Kórey bude Galaxy S23 predstavený počas podujatia Galaxy Unpacked 2023 v prvom februárovom týždni, pričom táto akcia sa má údajne konať v San Franciscu v Kalifornii.

Dokonca sa objavili aj úniky, ktoré hovorili o predstavení zariadenia v roku 2022. Vzhľadom ale na to, že Samusng zatiaľ nič neohlásil túto možnosť nevidíme ako príliš pravdepodobnú.

Dostupnosť v polovici februára a dva odlišné procesory 

Ako píše zahraničné médium, zariadenia ba sa mohli začať predávať do 17. februára 2023. Úniky zároveň dopĺňajú, že Samsung bude v rade Galaxy S23 na niektorých trhoch používať procesor Exynos 2300.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Zdroj: Onleaks & Smartprix

Vo väčšine verzií však nájdeme čip Snapdragon 8 Gen 2, pričom sa očakáva, že oba procesory budú vyrobené za pomoci 4 nm výrobného procesu. Rovnako tak by Samsung mohol zlepšiť aj výdrž batérie za pomoci zväčšenia akumulátora.

Vrcholový Samsung Galaxy S23 Ultra by potom mohol ponúknuť aj špeciálny 200 Mpx hlavný fotoaparát. Vysmeje tým spoločnosť Apple, ktorá po dlhej dobe použila v iPhone 14 Pro / 14 Pro Max väčší, až 48 Mpx snímač.

Ako ale skúsení používatelia vedia, megapixely bývajú skôr marketingovým lákadlom. V praxi rozhodujú o kvalite fotografií úplne iné parametre.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Zdroj: Onleaks & Smartprix

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Samsung Galaxy Note 20 Ultra predstavený. Ide o konkurenta pre iPhone 12 Pro Max!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -