Ak ste zákazníkmi Telekomu, máme pre vás skvelú správu. Od štvrtka 29. septembra 2022 pokrýva tento operátor už takmer celé Košice novou 5G sieťou. 5G sieť je k dispozícii vo všetkých mestských častiach, pričom chýbajú už len posledné tri stanice.

Úplne novým pokrytím na mape miest je aj Žilina. V meste je pokrytá väčšina územia i populácie, ďalšie oblasti budú nasledovať v najbližších týždňoch. To ale stále nie je všetko. Ako píše operátor vo svojej tlačovej správe, od 29.9.2022 sa na vysokorýchlostnú sieť 5G môžete pripojiť aj v ďalších mestách, medzi ktoré patrí Galanta, Hlohovec, Malacky, Šaľa a Štúrovo.

Celkovo je 5G sieť k dispozícii už v 13 slovenských mestách: Bratislava, Galanta, Hlohovec, Košice, Malacky, Modra, Nitra, Nové Mesto nad Váhom, Šaľa, Štúrovo, Trnava, Vráble (časť) a Žilina (väčšia časť).

Telekom nezabúda ani na menšie obce

Dobrou správou je, že Telekom nezabúdať ani na menšie obce, ktoré sa nachádzajú na vidieku. Počas septembra sa podalo pokryť: Kostolište, Košická Polianka, Košické Oľšany, Malá nad Hronom, Matúškovo, Mojš, Nána, Pusté Úľany, Sady nad Torysou a Vyšná Hutka. Popri 13 mestách je tak 5G sieť k dispozícii už v 40 obciach Slovenska.

Rozšírenie 5G v roamingu

Telekom v posledných týždňoch rozšíril aj počet partnerov pre 5G roaming. Do zoznamu pribudli nasledujúci partneri: Orange Israel, SK Telecom (Južná Kórea), Plus GSM (Poľsko), 3/drei (Rakúsko), AVEA (Turecko), du (UAE) a O2 vo Veľkej Británii.

Počet partnerov v 5G roamingu sa rozšíril už na 38 sietí v 33 krajinách.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Kim Kardashian ako tvár T-Mobile počas Super Bowl!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -