Pokiaľ ste zákazníkom najväčšej slovenskej banky, pripravte sa na to, že cez víkend môže dôjsť k niekoľkým krátkym výpadkom jej služieb. Súvisieť to bude s plánovanou odstávkou, v rámci ktorej sa ich Slovenská sporiteľňa pokúsi zlepšiť, vrátane populárneho Georgea. Cieľom finančnej inštitúcie je, aby sa vám s nimi pracovalo pohodlnejšie.

Hľadáte kvalitný transparentný kryt pre svoj iPhone? Na Loopi.sk ho nájdete. V ponuke je za skvelú cenu a zaplatiť zaň môžete rýchlo a bezpečne cez Apple Pay. (reklama)

Samotná odstávka prebehne v noci z piatka na sobotu 21. januára 2023 medzi 00:00 až 5:00 hodinou ráno tak, aby obmedzila čo možno najmenej zákazníkov. Ak však pôjdete v týchto časoch vybrať peniaze, na benzínku alebo na párty, myslite na to, že môžete mať problém. Nezaplatíte ani cez Apple Pay či Google Pay.

Nedostupnosť v čase medzi 0:00 až 1:30 / 2:00 hodinou rannou sa bude týkať týchto všetkých služieb: debetné karty, bankomaty, vkladomaty Slovenskej sporiteľne a používanie debetných kariet v platobných termináloch Global Payments, mobilných platbách cez Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay a Fitbit Pay.

Ani kreditné karty vydané Slovenskou sporiteľnou nebudú fungovať v bankomatoch a platobných termináloch Global Payments. Úspešní však budete, ak ich použijete v bankomatoch iných bánk a rovnako ich môžete využiť na platenie v obchodoch, kde majú platobný terminál inej banky.

Nepôjdu ani ďalšie služby

Slovenská sporiteľňa ďalej upozorňuje, že jej nepôjdu ani ďalšie služby. V čase od 00:00 do 5:00 „vypadne“ George, mobilná aplikácia George, Business24, Business24 mobilná aplikácia, Internetbanking, Telephonebanking, Databanking, SMS služby a API rozhranie pre tretie strany.

Rovnako nebudete úspešný ani v čase od 00:00 do 3:30, pokiaľ budete chcieť využívať Sporopay, MultiCash či Klientske centrum – aktívne operácie.

Medzi ďalšie služby, ktoré budú obmedzené patria: 

  • mToken – podpisovanie (00:00 – 3:30)
  • PartnerPortal (pi 21:30 – so 2:00)
  • Push, SMS a e-mailové notifikácie o obratoch, platbách kreditnými a debetnými kartami (0:00 – 3:30)

Cez Klientske centrum banky bude možné:

  • 21. 1. 2023, 0:00 – 5:00
    Poskytovať informácie o zostatku na účte a všeobecné informácie.

Banka sa za prípadné problémy dopredu ospravedlňuje.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Partnerská banka Applu začne zarábať na používateľovi Apple Card približne až po 4 rokoch.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here