Vianoce sú pre spoločnosť Apple tým najdôležitejším obdobím v roku. Aj preto na ne marketingoví manažéri kladú silný dôraz. Ako už býva zvykom, cupertinská firma si pre zákazníkov pripravila drobné prekvapenie.

Spoločnosť Apple pri príležitosti tohtoročných Vianoc skryla do aplikácie Apple Store drobný easter-egg, vďaka ktorému si môžete aktivovať elegantné sneženie. To vám navodí atmosféru aktuálneho ročného obdobia.

Easter-Egg

Všetko čo musíte urobiť je otvoriť si aplikáciu Apple Store a do kolónky vyhľadávania zadať text „Let it snow“ čím sa aktivuje jednoduchá „téma“ padajúceho snehu.

Samozrejme všetko je to vymyslené decentne, aby vás to nerušilo pri samotnom nakupovaní.

Problém je však v tom, že spoločnosť Apple nemá na Slovensku oficiálny Apple Store a ani Apple Online Store. Každý predajca je teda v podstate len resellerom, ktorý má uzavreté partnerstvo so spoločnosťou Apple – a nie je priamo spoločnosťou Apple.

Aj to je dôvod, prečo pri zapínaní aplikácie nenájdete v zozname náš región ale musíte zvoliť napríklad Českú Republiku alebo pokojne aj Poľsko. Uvidíme, či sa to v priebehu najbližších rokov zmení. Používateľská základňa Apple totiž na Slovensku každým rokom rastie a veríme, že by sa to technologickému gigantovi oplatilo vyskúšať aj u nás…

Prečítajte si tiež  Apple Store na Slovensku - Prečo tu nie je a čo znamená "Apple Premium Reseller"?

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach, kde nás sleduje dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.