Pokiaľ používate túto populárnu appku od spoločnosti Microsoft, máme pre vás dobrú správu. Vývojári na nej zapracovali a vydali aktualizáciu, ktorá opravuje chyby a problémy. Dostali sa sem však aj drobné vylepšenia, ktoré tu chýbali. Pozrite sa o čo ide.

Aplikácia Microsoft To Do obdržala aktualizáciu.

Microsoft sa v poslednej dobe pustil do zásadného vylepšovania svojich softvérových služieb. Je to len pár dní od chvíle, čo sme vás informovali o aktualizácii populárneho e-mailového klienta Outlook. Okrem toho by sme nemali zabúdať ani na úplne nový a prepracovaný balíček Office, ktorý združuje všetky appky do jednej a znižuje tak náročnosť na úložisko, zabezpečuje väčšiu efektivitu a v neposlednom rade aj bonusové nástroje.

Dnes tu máme aktualizáciu Microsoft To Do, ktorá sa zameriava na opravu chýb a nedostatkov, ktoré doteraz trápili používateľov po celom svete. Podľa správy ich síce nebolo až tak veľa, ale nejaké sa tu našli, a tak ich vývojári eliminovali. Patrí sem napríklad problém, kedy sa používateľské rozhranie neaktualizovalo po tom, ako ste odstránili úlohu vo výsledkoch vyhľadávania.

Rovnako tak sa objavovali nedostatky v oblasti farieb, ktoré sa nezobrazovali celkom správne a spôsobovali v aplikácii menší chaos. Autori appky tiež vylepšili synchronizáciu, ktorá teraz oveľa lepšie funguje s ostatnými službami spoločnosti Microsoft. Pokiaľ si chcete tento obľúbený To Do list vyskúšať aj vy, môžete si ho stiahnuť na tomto odkaze. Skutočne ho odporúčame…

Aplikácia Microsoft To Do obdržala aktualizáciu.
Aplikácia Microsoft To Do obdržala aktualizáciu.
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here