Pokiaľ používate túto populárnu appku od spoločnosti Microsoft, máme pre vás dobrú správu. Vývojári na nej zapracovali a vydali aktualizáciu, ktorá opravuje chyby a problémy. Dostali sa sem však aj drobné vylepšenia, ktoré tu chýbali. Pozrite sa o čo ide.

Aplikácia Microsoft To Do obdržala aktualizáciu.

Microsoft sa v poslednej dobe pustil do zásadného vylepšovania svojich softvérových služieb. Je to len pár dní od chvíle, čo sme vás informovali o aktualizácii populárneho e-mailového klienta Outlook. Okrem toho by sme nemali zabúdať ani na úplne nový a prepracovaný balíček Office, ktorý združuje všetky appky do jednej a znižuje tak náročnosť na úložisko, zabezpečuje väčšiu efektivitu a v neposlednom rade aj bonusové nástroje.

Dnes tu máme aktualizáciu Microsoft To Do, ktorá sa zameriava na opravu chýb a nedostatkov, ktoré doteraz trápili používateľov po celom svete. Podľa správy ich síce nebolo až tak veľa, ale nejaké sa tu našli, a tak ich vývojári eliminovali. Patrí sem napríklad problém, kedy sa používateľské rozhranie neaktualizovalo po tom, ako ste odstránili úlohu vo výsledkoch vyhľadávania.

Rovnako tak sa objavovali nedostatky v oblasti farieb, ktoré sa nezobrazovali celkom správne a spôsobovali v aplikácii menší chaos. Autori appky tiež vylepšili synchronizáciu, ktorá teraz oveľa lepšie funguje s ostatnými službami spoločnosti Microsoft. Pokiaľ si chcete tento obľúbený To Do list vyskúšať aj vy, môžete si ho stiahnuť na tomto odkaze. Skutočne ho odporúčame…

- Reklama -
Aplikácia Microsoft To Do obdržala aktualizáciu.
Aplikácia Microsoft To Do obdržala aktualizáciu.
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here