Apple Music je jedna z najväčších hudobných platforiem na svete. Hoci sa na svoju konkurenciu doťahuje len veľmi pomaly, aktuálne má cez 60 miliónov platiacich predplatiteľov, čo je veľmi slušné. Dnes služba zverejnila playlist „Replay 2020“.

Album „Replay 2020“ je už dostupný na Apple Music.

Playlisty „Replay“ začalo Apple Music zverejňovať ešte koncom minulého roka. Jedná sa o unikátne zoznamy skladieb, ktoré obsahujú piesne, ktoré používatelia v daných rokoch počúvali najviac. Je to jednoduchá ale výborná vec v prípade, že si chcete niečo pustiť, ale neviete si vybrať, čo by to mohlo byť. Jednoducho preto zájdete do tohto zoznamu skladieb a dáte napríklad zmiešať skladby. Niečo sa už potom dozaista nájde.

Po novom je teda všetkým používateľom prístupný aj album „Replay 2020“. Do vašej hudobnej knižnice ho môžete dostať tak, že prihlásite do webovej aplikácie Apple Music. Následne si vyberiete daný playlist a pridáte si ho. Appka bude sledovať to, čo budete počúvať aj naďalej a na základe toho pridávať do tohto albumu najpočúvnejšie skladby. Do konca roka 2020 by ste ich tu mali mať presne 100. Skvelá a jednoduchá myšlienka, ktorá by vás mohla zaujať, čo poviete?

Album "Replay 2020" je už dostupný na Apple Music.
Album „Replay 2020“ je už dostupný na Apple Music.
Prečítajte si tiež  Potvrdené: iPhone 13 dostane skutočne technológiu, na ktorú sa všetci tešíme!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.