Donedávna pre niekoho nemysliteľné sa oficiálne stáva skutočnosťou. Posledný diel série Assassin’s Creed Mirage, ktorý len pred pár mesiacmi vyšiel na najnovšie generácie herných konzol je oficiálne dostupný v internetovom obchode App Store, pričom si ho môžete zahrať nie len na počítačoch Mac alebo iPadoch s procesormi zo série Apple Sillicon, ale aj na iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max s čipom A17 Pro.

Táto hra je od dnešného dňa (6. júna 2024) dostupná na celosvetových trhoch vrátane Slovenska, takže si ju môže vyskúšať prakticky ktokoľvek s kompatibilným zariadením. Obrovskou výhodou je fakt, že si Assassin’s Creed Mirage môžete nainštalovať do svojho zariadenia úplne zadarmo.

Spoločnosť Ubisoft vám dá následne veľmi štedrých 90 minút na to, aby ste sa počas hrania presvedčili, či si tento titul chcete kúpiť, alebo nie.

Čo sa týka ceny, aj v prípade tej môžete príjemne ušetriť. Assassin’s Creed Mirage je do 20. júla 2024 dostupný v špeciálnej uvádzacej akcii, v rámci ktorej platí až 50 % zľava. Počas prvých dvoch týždňov si tak môžete odomknúť neobmedzené hranie za 24,99 €, čo je vzhľadom na úroveň spracovania, ktorú vám Assassin’s Creed Mirage poskytne veľmi férová čiastka.

Ubisoft uvádza, že verzia Assassin’s Creed Mirage pre iPhone a iPad ponúka rovnaký zážitok ako konzolová verzia, avšak s dotykovým ovládaním.

Oficiálny popis hry v App Store

„V hre Assassin’s Creed® Mirage ste Basim, prefíkaný pouličný zlodej s nočnými morami, ktorý hľadá odpovede a spravodlivosť. Po smrteľnom akte odplaty Basim utečie z Bagdadu a pridá sa k starobylej organizácii – Skrytým. Keď sa naučí ich tajomné rituály a mocné princípy, zdokonalí svoje jedinečné schopnosti, objaví svoju pravú podstatu a pochopí nové vyznanie – také, ktoré zmení jeho osud spôsobom, aký si nikdy nevedel predstaviť.“

Tešíte sa na hranie Assassin’s Creed Mirage na svojich Apple zariadeniach? Podeľte sa o svoje skúsenosti v komentároch!

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple má fantastický patent a my sa len modlíme, aby sa dostal do obehu!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -