Fanúšikovia akčných hier a predovšetkým série Call Od Duty majú dnes dobrý deň. Očakávaný titul, Call Of Duty Mobile je dostupný v AppStore. Zahrať si ho budete môcť online a úplne zadarmo.

Call Of Duty Mobile je dostupný v AppStore.

Séria Call Of Duty je známa predovšetkým svojimi prepracovanými akčnými titulmi pre PC či herné konzoly. Už onedlho (25. októbra) si budete môcť na týchto platformách zahrať najnovší diel s názvom Modern Warfare. Hra bude určite stáť za to. Už medzičasom stihla osloviť milióny používateľov po celom svete (predstavená bola 12. septembra). To ale nie je jediná dôležitá správa. Dnes vývojári vypustili aj herný titul pre smartfóny. Call Of Duty Mobile, je dostupný v AppStore.

Hru si budete môcť v tomto prípade stiahnuť úplne zadarmo. Jedná sa teda o titul free-to-play. Samozrejmosťou sú však in-app nákupy, ktoré mnohí z vás určite neobľubujú. Dobrou správou ale je, že si budete môcť zahrať naozaj prepracovaný herný titul. Akčná atmosféra sa bude odohrávať v súčasnosti (či blízkej budúcnosti) všetko za prítomnosti mnohých herných režimov. Dôležitou informáciou je aj grafika. Už podľa prvých záberov je prepracovaná. Call Of Duty Mobile by mala teoreticky priniesť konzolový zážitok aj na obrazovky iPhonu či iPadu.

Každý si to môže vyskúšať a posúdiť, či sa to podarilo. Jedná sa o hru, ktorá sa bude odohrávať online. Zahráte si teda proti svojim priateľom či úplne neznámym používateľom z celého sveta. Pokiaľ vás trailer oslovil, môžete si hru stiahnuť na tomto odkaze. Čo na ňu hovoríte?

Call Of Duty Mobile je dostupný v AppStore. - svetapple.sk
Prečítajte si tiež  Najlepšie komediálne seriály, ktoré vás budú baviť celé dni
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.