Hra Call of Duty: Warzone je obrovským hitom na počítačoch s operačným systémom Windows alebo herných konzolách PlayStation či Xbox. Ako ale informuje portál 9to5mac, už čoskoro si ju budete môcť zahrať aj na svojich mobilných zariadeniach s operačným systémom iOS a iPadOS. Priniesť by to malo úplne nový herný zážitok.

Pokiaľ by ste si chceli na svojom iPhone alebo iPade pustiť Call of Duty: Warzone hneď teraz, mali by ste smolu. Titul sa v App Store nenachádza a ešte niekoľko mesiacov potrvá, kým sa to zmení. Oficiálny dátum vydania je v súčasnosti naplánovaný na 15. mája 2023, tak dúfajme, že sa nič neomešká.

Vývojári ku Call of Duty: Warzone doplnili, že celá hra bola prepracovaná so zreteľom na použitie na mobilných zariadeniach. To znamená, že im bude prispôsobený obsah ako aj udalosti. Jednou z vecí, ktorá je v tomto prípade samozrejmosťou je aj široký rozsah usporiadania ovládacích prvkov. Každý si ich bude môcť nastaviť tak, ako mu to najviac vyhovuje.


Tento článok vznikol aj vďaka internetovému obchodu Loopi.sk, kde nájdete kvalitné Apple príslušenstvo pre iPhone, Apple Watch, Mac, AirPods, AirTag a veľa ďalších. Na e-shope nájdete široký sortiment produktov v rôznych farbách a prevedeniach skladom, ktoré sú expedované do 24 hodín od zadania objednávky. Taktiež môžete zaplatiť veľmi jednoducho kartou ale aj cez Apple Pay, čo vám ponúkne vysokú bezpečnosť a tiež komfort.

LOOPI
REKLAMA


Okrem iného sa môžeme tešiť aj na špičkovú grafiku, ktorá bude vedieť vyšťaviť aj najmodrejšie smartfóny na sto percent. Aspoň konečne uvidíme, aké majú ich procesory a grafické čipy schopnosti a ako sa zariadenia správajú v čase, keď idú pod plnou záťažou.

Samotná hra bude k dispozícii zadarmo a už dnes si ju môžete „zarezervovať“ prostredníctvom tohto odkazu. Po kliknutí na tlačidlo „Získať“ si hru predobjednáte a v čase, keď bude oficiálne vydaná, sa vám automaticky nainštaluje do zariadenia. Tak na čo ešte čakáte?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Beta testovanie ako nezmysel? Spätná väzba používateľov takmer vôbec nemá význam
Môže ťa zaujímať
- Reklama -