Poznáte to, sedíte v škole na nejakej zdĺhavej hodine predmetu, ktorý vás vôbec nezaujíma. Poprípade cestujete ráno v autobuse a počas tejto cesty máte chuť robiť aj niečo iné ako sa len pozerať z okna. Práve pre vás je tu ako stvorená veľmi zábavná hra Crossy Road.

Crossy Road

Je to veľmi zábavná a jednoduchá hra. Taktiež je to typ hry na dlhé a nudné chvíle. Hra vás hneď zaujme pomocou jednoduchej farebnej grafiky na štýl starých videohier. Hneď ako hru zapnete vás hra naučí ako ju máte ovládať a môžte rovno začať hrať. Princípom hry je dostať sa čo najďalej a vyhýbať sa rôznym prekážkam. Hra vám ponúkne veľa rôznych postavičiek od zvieratok po ľudí. Tieto postavičky si môžte zakúpiť cez vaše Apple ID. Druhá možnosť ako získať nové postavičky je, že v hre budete nachádzať a zbierať peniaze, pomocou ktorých si budete môcť kupovať „spiny“ a tie vám prinesú ďalšie nové postavičky. Ešte je tu jedna super vec, ak aj nenazbierate dosť peňazí, hra vám dá gift, ktorý budete dostávať v pravidelných časových intervaloch. Tieto postavičky sú zvláštne tým, že každá z nich má svoje vlasté pozadie hry a popritom ako sa s ňou snažíte dostať okolo nástrah, vykonáva ešte aj iné činnosti. Ak sa vám teda táto hra zapáčila tak ako nám, stiahnite si ju a začnite hrať.

- Reklama -

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Crossy Road – Endless Arcade Hopper – HIPSTER WHALE

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.