Pokiaľ používate Facebook Messenger, v uplynulých minútach ste mohli mať nepríjemné problémy. Najčastejšie sa prejavujú neodosielaním správ, nenačítavaním nových správ, nezobrazovaním fotiek a videí a upozorneniami na zlé spojenie.

Zhoršená situácia nastala podľa internetovej stránky Downdetector cca o 20:05 nášho času a pretrváva doteraz. S výpadkom sa stretli obyvatelia celého Slovenska a tak isto okolitých krajín a momentálne nie je jasné, čo ho spôsobilo.

Pokiaľ vám stále nefunguje Messenger a neviete čo s načatým večerom, prečítajte si našu recenziu na MagSafe transparentný obal od spoločnosti Innocent, ktorý je lepší a o polovicu lacnejší ako riešenie od Apple!

Podobných výpadkov sme počas uplynulých mesiacov zaznamenali hneď niekoľko – posledný 19. marca. Ich príčinou môžu najrôznejšie veci od preťažených serverov až po hackerské útoky. Pokiaľ sa bude jednať o niečo závažné, sociálna sieť vydá oficiálne stanovisko.

Na záver sa už hodí iba doplniť, že ak potrebujete komunikovať, vyberte si inú platformu. V ideálnom prípade nepoužívajte ani Instagram či WhasApp, nakoľko podobné výpadky zvyknú postihovať aj tieto apky (pretože ich vlastní Facebook).

Ak máte iPhone, skvelou voľbou môže byť iMessage. Komunikovať sa však dá aj cez Viber, Signal alebo Telegram. Pocítili ste aktuálny výpadok na vlastnej koži? Napíšte nám ako sa prejavoval.

Prečítajte si tiež  Messenger rozširuje možnosti posielania správ. Toto vylepšenie oceníte aj vy!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.