Facebook robí veľké veci. Kým len pred pár dňami vydal významnú aktualizáciu Messengera, čoskoro by sme sa mohli dočkať jeho verzie aj pre operačný systém macOS v App Store. Naznačujú to kroky samotnej jablkovej spoločnosti.

Facebook Messenger príde čoskoro do macOS App Store!

Počítačová aplikácia Facebook Messenger nie je dnes už ničím výnimočným. Dokonca sa ešte minulý rok objavila v obchode App Store pre macOS. Ani zďaleka sa to ale netýkalo celého sveta, ale len vybraných krajín, ktoré ju mali možnosť „exkluzívne“ otestovať.

No a ako sa ukazuje, čoskoro by sa to mohlo zmeniť. Samotný Facebook Messenger sa poprvýkrát objavil na platforme macOS vo Francúzsku. Okrem toho však časom pribudol aj v Mexiku či v susednom Poľsku. Aplikácia sa dá v iných končinách sveta (teda aj u nás) používať v podstate len pomocou jedinečnej webovej aplikácie, ktorú nájdete na tejto adrese.

Informácie z pozadia spoločnosti Facebook hovoria o tom, že firma už vo veľkom pripravuje vydanie Messengera pre macOS, ktoré bude dostupné úplne pre všetkých. Naplánované je v blízkej budúcnosti. Tento krok samozrejme veľmi oceňujeme a sme radi, že appka neostane len „exkluzivitou“ pre vybrané krajiny ako doteraz. Majiteľom Macu, ktorí pomocou nej komunikujú to prinesie určitý komfort, ktorý appke aplikácii stále chýba. Nájde sa tu medzi vami niekto, kto sa jej už nevie dočkať?

Facebook Messenger príde čoskoro do macOS App Store!
Facebook Messenger príde čoskoro do macOS App Store!
Prečítajte si tiež  Kúpte si originálnu MagSafe nabíjačku na iPhone už za 33,90 €. Ušetríte až 25 % z pôvodnej ceny
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here