Od očakávanej aktualizácie iOS 17.4, ktorá prinesie do ekosystému Apple v EÚ obrovské zmeny, nás delí ešte niekoľko týždňov. Spoločnosť Apple však pracuje aj na doplnkovom update iOS 17.3.1, ktorý príde o niečo skôr.

Podľa dôkazov o verzii softvéru v analytických záznamoch portálu MacRumors, spoločnosť Apple interne testuje systém iOS 17.3.1 pre iPhone. Je veľmi pravdepodobné, že systémová aktualizácia dorazí pre všetkých používateľov už o niekoľko dní.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí. 

iOS 17.3.1 by mala byť menšia aktualizácia, ktorá opraví softvérové chyby a bezpečnostné problémy. Podobné updaty Apple vydáva za každou väčšou aktualizáciou v prípade, že sa v nej nachádzajú bugy, alebo nežiadúce chyby, ktoré majú vplyv na procesné stránky smartfónu.

Apple si chystá väčšie zmeny pre iOS 17.4

Širšia aktualizácia iOS 17.4 sa ešte stále nachádza v štádiu beta testovania. Môžeme od nej očakávať viacero nových funkcií, vrátane dôležitých zmien v obchode App Store v Európskej únii, prepisov pre podcasty, alebo pridanie funkcie SharePlay pre reproduktory HomePod.

App Store
Zdroj: Unsplash / James Yarema

Pripravovaný update prinesie tiež nové emoji a podklady na spustenie novej generácie Apple CarPlay, ktorá príde neskôr v tomto roku. To všetko a omnoho viac príde už v marci, čo potvrdila aj samotná spoločnosť Apple vo forme tlačovej správy.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: iOS 17.4 vyjde v marci s týmito novinkami

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -