Firefox pre iPhone a iPad je dostupný v App Store zadarmo

0
Firefox-App-Store---titulná-fotografia---SvetApple

Pre mnohých obľúbený webový prehliadač prichádza na iOS. Firefox je odteraz dostupný v App Store pre iPhony aj iPady úplne zadarmo. Skús zmenu a vyskúšaj ho.

Spoločnosť Mozilla, ktorá Firefox vlastní sa rada pýši tým, že patrí medzi špičku v ochrane súkromia spomedzi prehliadačov nielen na PC ale odteraz aj na iOS. Medzi prednosti Firefoxu patria intuitívne návrhy vyhľadávania, ochrana súkromia, ktorá sa zakladá na tom, že tvoje osobné údaje patria len tebe a v Súkromnom prehliadaní si Firefox nebude pamätať prehliadané stránky či súbory cookies, avšak nové záložky budú uložené. Z tvojich osobných údajov môžeš kedykoľvek vymazať všetko jediným ťuknutím. Taktiež s účtom Firefox máš prístup k tvojim záložkám, otvoreným kartám z iPhonu do PC a opačne. Uložené heslá v tvojom PC sú rovnako dostupné vo všetkých tvojich zaraideniach. Po vizuálnej stránke je zobrazenie otvorených kariet praktické a pekné.

[appbox 989804926 appstore ]

About The Author

Michal je autorom článkov nášho magazínu a taktiež ti pomáha riešiť tvoje problémy v správach na FB. Venuje sa nielen magazínu SvetApple, ale aj fotografovaniu s iPhonom či tvorbe pozadí a článkov o fotení.