Pokiaľ máte radi rýchle autá a skvelú zábavu, máme pre vás tip, ktorý by ste nemali vynechať. Vývojári z Microsoft a Turn 10 Studios dnes oficiálne vydali hru Forza Street pre operačný systém iOS. Stalo sa tak po viac ako roku, kedy titul debutoval na platforme Windows 10.

Forza Street

Novinka už pribudla do App Store, takže si ju na svoj iPhone môžete stiahnuť aj vy. Pochopiteľne, tým že ide o Forzu, k dispozícii budete mať množstvo zaujímavých licencovaných áut. Ak ste zvyknutí na tento titul z konzoly alebo PC, upozorňujeme, že mobilná verzia je výrazne zjednodušená. Hráč má k dispozícii iný spôsob ovládania a samozrejme prepracovanú grafiku.

Po celý čas budete v hre pracovať s príbehom a závodiť so zaujímavými postavami. Je nutné pripomenúť, že celý obsah Forzy Street je úplne bezplatný, no sprevádzajú ho možné in-app nákupy. Každý týždeň budú do hry pridávané exkluzívne udalosti, počas ktorých si budete môcť rozšíriť svoju garáž o ďalšie nové vozidlá. Tak isto budete môcť závodiť proti ostatným hráčom v multiplayer móde.

No a ešte čerešnička na záver. Ak sa poponáhľate a hru Forza Street stiahnete do jedného mesiaca od jej vydania, autori vám ako bonus pribalia takzvaný “Founders Pack”. Jeho súčasťou je napríklad vozidlo Ford GT 2017, virtuálne kredity a zlato. Sťahujte tu!

Forza Street je dostupná v App Store!
Forza Street je dostupná v App Store!
Prečítajte si tiež  Apple dnes predstaví nový MacBook Pro 14"/16" a zrejme aj Mac mini či AirPods 3. Toto od nich očakávame
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.