Pokiaľ ste fanúšikom legendárnej hernej série Forza pre Xbox a PC, máme pre vás fantastickú správu. Vývojári z Turn 10 Studios v spolupráci s Microsoftom oznámili, že už 5. mája sa dočkáme hry Forza Street aj na platformách s operačným systémom iOS a iPadOS!

Na iOS mieri Forza Street. Zahráte si ju už 5. mája!

Ak by sme mali vybrať jednu z najlepších a najzábavnejších závodných hier súčasnosti, určite by sme ju hľadali aj v kruhoch Forzy. Dokonalá grafika, perfektné spracovanie a zábavné úlohy vás dokážu zamestnať na celé hodiny. Hra je aktuálne dostupná len pre Xbox a PC. Vzhľadom na svoju komplikovanosť si ani nerobíme ilúzie, že by sa v následujúcich rokoch dostala do mobilných zariadení (aj keď jeden nikdy nevie). Tu si budeme musieť vystačiť so zjednodušenou verziou, ktorej názov je Forza Street.

Túto hru si momentálne môžu užívať len majitelia zariadení s Andoridom. Evidentný záujem je o ňu aj na iOS a preto sa ju autori rozhodli vydať už 5. mája pre iPhone a iPad.

Na iOS miery Forza Street. Zahráte si ju už 5. mája!
Na iOS mieri Forza Street. Zahráte si ju už 5. mája!

V samotnej hre sa používateľ dočká prepracovanej grafiky a naozaj veľkého počtu licencovaných automobilov, ktoré bude postupne upravovať. Forza Street je zasadená do príbehu a všetky závody sú navrhnuté tak, aby trvali len okolo minúty.

Samozrejmosťou je potom, že hra bude dostupná zadarmo ale nachádzať sa v nej in-app budú nákupy. Na záver ešte jedna dobrá správa. Pokiaľ si novú „mobilnú Forzu“ stiahnete do jedného mesiaca od jej vydania, získate takzvaný „Founders Pack“. Jeho súčasťou je napríklad vozidlo Ford GT 2017, virtuálne kredity a zlato. To sa na začiatok oplatí.

https://www.youtube.com/watch?v=07TffPtB_Jg
Prečítajte si tiež  Vieme kedy Apple vydá iOS 13.4. Máme oficiálne informácie.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.