Herná séria Gran Theft Auto prišla so svojim posledným dielom GTA 5, ktorého cena zletela medzičasom na smiešnu úroveň ešte v roku 2013. Áno, je to skoro neuveriteľné, no táto hra nedávno oslávila svoje deviate narodeniny.

Reklama: Pokiaľ hľadáte Apple zariadenia za bezkonkurenčné ceny, vyskúšajte nášho partnera iSpotE-shop ponúka aj zľavy, vďaka ktorým ušetríte stovky eur. 

Čo však jej nástupca? Na tom sa pracuje a my konečne vieme, kedy si ho zhruba zahráme. Všetko odhalili nové dokumenty z Veľkej Británie, ktoré pochádzajú od spoločnosti Microsoft. Hoci sa nevenujú priamo hre GTA 6, ich súčasťou je aj informácia, kedy príde na trh.

Kedy vyjde GTA 6? 

GTA 6 miami a lambo
Zdroj: Komunita

Microsoft je výrobca Xboxu X, ktorého najlepšie ceny môžete nájsť tu, jednej z najpopulárnejších konzol na svete a práve pre Xbox má byť GTA 6 pripravované rovnako, ako pre PlayStation 5.

To, že teda firma disponuje očakávaným uvedením na trh je vcelku uveriteľné. No a kedy to bude?

Odpoveď je jednoduchá. Podľa správy by to malo byť už v priebehu roka 2024, kedy vyjde aj medzigeneračná verzia hernej konzoly Xbox. Pokiaľ je teda táto informácia aspoň približne pravdivá, predstavenie GTA 6 vrátane traileru prebehne už o niekoľko mesiacov (v roku 2023).

A ak vás zaujíma, kedy spoločnosti Sony a Microsoft plánujú vydanie nových generácií herných konzol, tak to bude podľa všetkého niekedy okolo roku 2028. Ak ste si už teda kúpili PlayStation 5, ktoré nájdete v najývhodnejších ponukách na Slovensktu tu alebo Xbox Series X, GTA 6 si užijete aj na tomto hardvéri.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Toto je budúcnosť herného priemyslu! EA Access.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here