Hra GTA 6 by mala byť predstavená už v priebehu tohto roka, pričom oficiálne vydanie je od nás momentálne vzdialené minimálne 2 – 3 roky. Vývojárom skrátka dobre zarába aktuálne GTA 5, ktoré kúpite na Slovensku od 11,99 € aj 10 rokov po oficiálnom vydaní. A hoci to v súčasnosti vyzerá tak, že vývoj ďalšieho GTA VI je ešte iba v plienkach, vďaka únikom z minulého roka vieme, že to nie je pravda.

Ak vás zaujíma, ako by mohla hra v roku 2025 až 2026 vyzerať, zaujímavú predstavu vám ukáže YouTube kanál TeaserPlay, ktorý sa postaral o zaujímavý koncept vytvorený v Unreal Engine 5. Práve pomocou neho sa pokúsil demonštrovať to, ako by mohlo pôsobiť budúce GTA 6.

- Reklama -

Krátke demo video, ktoré bolo zverejnené pred pár dňami ukazuje fanúšikom hernej série Gran Theft Auto víziu nového dielu, ktorý bude zasadený do amerického mesta Miami a vystúpi v ňom vôbec poprvýkrát aj ženská postava. TeaserPlay sa pri tvorbe evidentne inšpiroval minuloročným únikom, ktorý nám o hre prezradil mnoho detailov.


Tento článok vznikol aj vďaka internetovému obchodu Loopi.sk, kde nájdete kvalitné Apple príslušenstvo pre iPhone, Apple Watch, Mac, AirPods, AirTag a veľa ďalších. Na e-shope nájdete široký sortiment produktov v rôznych farbách a prevedeniach skladom, ktoré sú expedované do 24 hodín od zadania objednávky. Taktiež môžete zaplatiť veľmi jednoducho kartou ale aj cez Apple Pay, čo vám ponúkne vysokú bezpečnosť a tiež komfort.

LOOPI REKLAMA

Upozorňujeme však, že v tomto prípade ide len o herné demo, ktoré v praxi skoro nie je hrateľné. Ako vízia to však stačí a ak by GTA 6 vyzeralo takto, určite by sme neboli proti.

Pozrite si video a dajte nám vedieť do komentára, čo si o tom myslíte vy.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -