Hra GTA 6 by mala byť predstavená už v priebehu tohto roka, pričom oficiálne vydanie je od nás momentálne vzdialené minimálne 2 – 3 roky. Vývojárom skrátka dobre zarába aktuálne GTA 5, ktoré kúpite na Slovensku od 11,99 € aj 10 rokov po oficiálnom vydaní. A hoci to v súčasnosti vyzerá tak, že vývoj ďalšieho GTA VI je ešte iba v plienkach, vďaka únikom z minulého roka vieme, že to nie je pravda.

Ak vás zaujíma, ako by mohla hra v roku 2025 až 2026 vyzerať, zaujímavú predstavu vám ukáže YouTube kanál TeaserPlay, ktorý sa postaral o zaujímavý koncept vytvorený v Unreal Engine 5. Práve pomocou neho sa pokúsil demonštrovať to, ako by mohlo pôsobiť budúce GTA 6.

Krátke demo video, ktoré bolo zverejnené pred pár dňami ukazuje fanúšikom hernej série Gran Theft Auto víziu nového dielu, ktorý bude zasadený do amerického mesta Miami a vystúpi v ňom vôbec poprvýkrát aj ženská postava. TeaserPlay sa pri tvorbe evidentne inšpiroval minuloročným únikom, ktorý nám o hre prezradil mnoho detailov.


Tento článok vznikol aj vďaka internetovému obchodu Loopi.sk, kde nájdete kvalitné Apple príslušenstvo pre iPhone, Apple Watch, Mac, AirPods, AirTag a veľa ďalších. Na e-shope nájdete široký sortiment produktov v rôznych farbách a prevedeniach skladom, ktoré sú expedované do 24 hodín od zadania objednávky. Taktiež môžete zaplatiť veľmi jednoducho kartou ale aj cez Apple Pay, čo vám ponúkne vysokú bezpečnosť a tiež komfort.

LOOPI REKLAMA

Upozorňujeme však, že v tomto prípade ide len o herné demo, ktoré v praxi skoro nie je hrateľné. Ako vízia to však stačí a ak by GTA 6 vyzeralo takto, určite by sme neboli proti.

Pozrite si video a dajte nám vedieť do komentára, čo si o tom myslíte vy.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  GTA 5 vs Realita: Z týchto detailov vám padne sánka
Môže ťa zaujímať
- Reklama -