Herná séria Grand Theft Auto dostane už čoskoro svoje veľkolepé pokračovanie, ktoré sa vráti do legendárneho Vice City a hráči si ho vychutnajú na herných konzolách PlayStation 5, Xbox Series X a Xbox Series S. Rocktsr Games doteraz oznámili len predbežný dátum vydania na rok 2025. Teraz však túto informáciu spresnili.

Ako informuje Businesswire, na hru GTA 6 si ešte budeme musieť nejaký ten piatok počkať a dokonca hneď nemáme počítať ani s verziou pre PC, ktorá bude dostupná pravdepodobne oveľa neskôr. Nejde však o žiadne veľké prekvapenie, nakoľko rovnako to bolo aj pri GTA 5.

Hoci vývojári zatiaľ úplne presný dátum vydania GTA 6 nezverejnili, prezradili nám aspoň to, že titul bude dostupný až v druhej polovici roka 2025, konkrétne na jeseň.

Hra GTA 5 dosiahla nový predajný rekord

Fanúšikovia série si teda pokračovanie GTA 5 zahrajú po neuveriteľných 12 rokoch. Tento titul, ktorý patrí medzi historicky najúspešnejšie počítačové hry bol predstavený 17. septembra 2013. Je neuveriteľné, akú silnú popularitu si drží do dnešných dní.

Svedčia o tom aj informácie priamo od vývojárov z Rockstar Games, ktorí svojim investorom prezradili, že GTA V sa ku dnešnému dňu predalo celkovom počte viac, ako 200 miliónov kusov.

Obrovskému úspechu tento titul vďačí najmä vďaka vydarenému virtuálnemu online svetu, ktorý je pravidelne aktualizovaný. Ak ste ešte nevideli oficiálny trailer na GTA 6, nech sa páči:

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

 

Prečítajte si tiež  Kamera Xiaomi Imilab EC5 je v zľave. Vidí aj v noci a ovláda sa cez aplikáciu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -