Už dlhšiu dobu sa špekuluje o tom, čo prinesie pokračovanie legendárnej hernej série GTA 6. Po celý čas tu ale máme skoro desaťročné GTA 5, ktoré dosahuje predajné rekordy a vo svete ide o najúspešnejší AAA titul v histórii. Poďľa najnovších finančných výsledkov, s ktorými sa pochválilo Take-Two, popularita hry žiadnym zásadným tempom neklesá. Ľudia ju naopak kupujú, ako na bežiacom páse.

Aj tento článok vznikol vďaka e-shopu Loopi.sk, kde nájdete kvalitné kryty pre váš iPhone ale aj iné Apple produkty. Vybavenie objednávky je veľmi rýchle a platiť môžete samozrejme aj cez Apple Pay (reklama)

Aby sme to trochu upresnili, hra GTA 5 sa predala za uplynulé tri mesiace v počte viac ako 5 miliónov kusov. Dokopy má teda na konte už neuveriteľných 175 miliónov kusov. Len pre predstavu, pokiaľ by sme zrátali všetky diely GTA od roku 1997, zistili by sme, že spolu sa ich predalo 395 miliónov kusov. Posledný diel z roku 2013 zažíva teda ohromný úspech.

Dnes si môžete GTA 5 zakúpiť na PC už od cca 13 €. Ak by ste preferovali skôr verzie pre herné konzoly PlayStation 5 alebo Xbox Series X, tie najvýhodnejšie ponuky nájdete po kliknutí na tento odkaz.

Okrem GTA 5 sa veľmi dobre predávala aj hra Red Dead Redemption 2. Hoci tá nezaznamenala až taký extrémny úspech, aj 50 miliónov predaných kópii hovorí za všetko.

Zaujímavé je, že herné štúdio Take-Two Interactive aj napriek obrovským úspechom šetrí a dokonca sa chystá prepúšťať zamestnancov. Spoločnosť chce ročne ušetriť až 50 miliónov dolárov. Snáď to teda nijako neovplyvní vydanie hry GTA 6. Po desiatich rokoch je na to najvyšší čas.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Mapa v GTA 6 bude neuveriteľná: Pozrite sa na to, aká má byť veľká na základe únikov
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here