Grand Theft Auto je jedna z najlegendárnejších herných sérií. V súčasnosti je v príprave dlho očakávaný diel GTA 6 alebo GTA VI, o ktorom sa viac dočítate tu. Pamätáte si ale úniky, ktoré sprevádzali GTA San Andreas?

Táto hra, ktorú môžeme označiť za jednu z najobľúbenejších prišla na trh ešte v roku 2004, takže v čase jej príprav sa písali roky 2002 a 2003.

Aj vtedy čakala internetová komunita na úniky, ktoré však prichádzali oveľa zriedkavejšie než v súčasnosti. Bola to iná doba.

Na webe sa objavili rôzne snímky obrazovky či dokonca titulné fotky hry, ktoré napokon nekorešpondovali s realitou a niektoré z nich vznikli skutočne zaujímavým spôsobom.

Išlo napríklad o prepracovanú fotku zo San Francisca, či snímky obrazovky z iných hier (Mafia či Driver), do ktorých bol dosadený text. Človek sa v roku 2022 až chytá za hlavu, ako naivne to vtedy pôsobilo.

Čo je však zaujímavé, to že GTA San Andreas ponesie tento názov sa vedelo podstatne skôr, ako štúdio Rockstar Games titul oznámilo. Aspoň v niečom mala vtedajšia internetová komunita pravdu.

Ak si chcete pozrieť celý príbeh, pozrite si krátke video pod týmto odstavcom. Je to skutočne zaujímavé.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner
Prečítajte si tiež  GTA Trilogy Definitive edition prichádza na Steam. Hra je stále plná chýb no aspoň zlacnela
Môže ťa zaujímať
- Reklama -